Výherce hodinek Triwa je vylosován

soutez-helveti-triwaA je zde další vítěz soutěže o hodinky Triwa. Ale než vám ho představíme, tak pár detailů k soutěži.

Kolik vás tentokrát bylo

O hodinky s námi soutěžilo rekordních 2421 soutěžících.

Z nichž 2411 vědělo, že hodinky Triwa pochází ze Švédska. Což šlo snadno zjistit na naší stránce www.helveti.cz/triwa

Na otázku Které hodinky Triwa se vám nejvíc líbí? jste odpovídali zajímavě 🙂 Kolikrát jste si ani nevybrali hodinky Triwa, ale úplně jiné značky (Wenger, Casio, Certina, Luminox). Fantazii se meze nekladou a my děkujeme za sdělení vašeho vkusu.

Celý příspěvek

Vánoce v Helveti

swiss-military-hanowa-518704007Hodinky budou opět hodně vysoko na pomyslném žebříčku vysněných vánočních dárků. Nevíte-li si rady při jejich výběru, můžete nakouknout do našich tipů na výběr nebo nám o radu napsat či zavolat.

V Helveti jsme připravili také spoustu důvodů a výhod, proč si hodinky koupit právě u nás.

1. Dárek k objednávce

Ke každé objednávce dostanete nůž ala kreditní karta (v hodnotě 200 Kč). Jeho detailní popis a fotky najdete na konci příspěvku.

Celý příspěvek

Black Friday 2016: Černý pátek až do středy

Taky se vždycky těšíte na pátek? Tenhle vám udělá radost dvojnásob – v Helveti bude totiž trvat až do příští středy. I letos jsme pro vás v rámci akce Black Friday přichystali spoustu slev na hodinky. Kromě 5% slevy na celý sortiment e-shopu můžete pořídit více než 200 modelů hodinek se slevou až 70 %. Pokud jste si vybrali hodinky, které nejsou v 5% slevě, použijte kupon blackfriday. Udělejte si radost nebo ulovte levně první vánoční dárky pro vaše blízké. 🙂

black_friday2016

Akce platí od 24. do 30. 11. 2016. Jelikož se už pomalu blíží Vánoce, doplnili jsme sklady, prodloužili otevírací dobu prodejny a přichystali dárky k objednávkám. Zajímá vás, které hodinky kdy objednat a jaká je naše otevírací doba o víkendech? Všechny informace o vánoční otevírací a dodací době jsme pro vás sepsali.

Firma Design Trade sezvala prodejce do Brna

seiko-astron-displayŘíjnové víkendy byly ve znamení hodinářských akcí. Nejdříve jsme se zúčastnili akce firmy Fast (Casio) v resortu Tři Věžičky, následovala akce firmy Design Trade a začátkem listopadu proběhl také Veletrh hodinek SEW v Brně.

Pro nás byla nejdůležitější právě akce Design Tradu, kde se prezentovala naše historicky nejúspěšnější značka Wenger a další značky z portfolia této distributorské firmy: Seiko, Certina, Boccia Titanium, Union Glashütte a Alfex.

Celý příspěvek

Epos to k nám stihl ještě před Vánoci

Naše poslední nová značka za rok 2016. Slibujeme! 🙂 Jde o švýcarský Epos pyšnící se dovětkem artistry in watchmaking.

Historie značky sahá až do roku 1925, kdy James Aubert zakládá ve městě Vallé de Joux svou společnost (tehdy ještě James Aubert SA). Tehdy už měl za sebou zkušenosti z výroby kalibrů Valjoux a Landeron.

V 80. letech se firma potácí v tzv. quartz krizi, ale překonává ji a věří v budoucnost mechanických hodinek (výhradní produkce). V roce 1983 se přejmenovává na Montrés Epos SA a oproti jiným krachujícím firmám se nadále rozvíjí a roste.

Celý příspěvek

Přidáváme se k podpoře válečných veteránů

Každý rok si 11. listopadu připomínáme Den válečných veteránů na památku vojáků, kteří položili své životy v boji za mír a svobodu. I my v Helveti bychom rádi vyjádřili, jak si vážíme odvahy a obětavosti příslušníků vojenských jednotek. benefity-pro-valecne-veteranyDnes proto symbolicky spouštíme na našem e-shopu helveti.cz benefit pro válečné veterány – slevu ve výši 10 % na jakékoliv hodinky z naší nabídky. Sleva není nijak časově omezena.

Pokud chcete slevu využít, zadejte v objednávce slevový kód veteran10 a zašlete nám na email info@helveti.cz kopii vašeho průkazu válečného veterána.

O Dni válečných veteránů
Celý příspěvek

Sportovec na kůži – limitovaná edice Wenger Sea Force 2016

Řada Sea Force se do našich srdcí zapsala vynikajícím poměrem cena/výkon a povedeným designem a našla stálé místo mezi našimi nejžádanějšími sportovními hodinkami. Prosby o elegantnější verzi byly vyslyšeny a vedle modelů na pryžovém a ocelovém řemínku se řada dočasně rozrůstá o základní model na koženém řemínku hnědé barvy. Limitovaná edice čitá 150 kusů a do ČR dorazila koncem října.

wenger-sea-force-010641125

Všechny parametry hodinek (odolné ocelové pouzdro, minerální sklíčko se safírovou úpravou, šroubovací korunka, kvalitní luminiscence) jsou stejné jako u redesignovaných hodinek Wenger Sea Force. Už teď limitovanou edici najdete na obou našich e-shopech: http://www.helveti.cz/http://www.hodinkywenger.cz/.

Vojenský opasek Věrni zůstaneme vyhrál pan Jan

soutez-helveti-opasekVítěz naší soutěže o vojenský opasek „Věrni zůstaneme“ se jmenuje Jan Z. a k výhře mu stačilo zjistit správnou cenu hodinek Casio GW M5610-1 a trošku štěstí při losování. Velká gratulace!

Kolik vás tentokrát bylo

  • 335 soutěžících
  • 324 odpovědělo správně ohledně ceny hodinek Casio

Ptali jsme se vás také na typ hodinek, který aktuálně nosíte. Z odpovědí jsme se dozvěděli, že nejčastěji vaši ruku zdobí hodinky Casio a nebo naopak žádné hodinky nevlastníte. Což je příležitost pro nás, aby se to změnilo 🙂 Navštivte náš eshop a vyberte si své hodinky.

Celý příspěvek

Postřehy ze školení Seiko hodinek 2016

Vseiko-uvod srpnu tohoto roku měl náš tým Helveti možnost absolvovat školení pro značku Seiko, pořádané společností Design Trade. Pozvání jsme si samozřejmě cenili a možnosti získat nové informace o značce s radostí využili.

Školení by se dalo rozdělit do 3 částí:
1. Pohled do historie firmy; postavení mechanických hodinek na trhu cíle a směřování firmy
2. Důležité komponenty a jejich vývoj
3. Parametry strojků, představení řady Presage

Celý příspěvek