Soutěž o ceny v hodnotě 10.000 Kč od Helveti.cz a Wenger!

Máte šanci vyhrát třeba skvělé hodinky Wenger Attitude Chrono 01.1543.108

Po delší době opět přicházíme se soutěží a rovnou o několik cen v celkové hodnotě přes 10 000 Kč. Soutěžíme společně se značkou Wenger a ceny tak budou výhradně jejich produkty.

A o co půjde? Opět chceme oslovit nadané autory, blogery a naše fanoušky s literárním nadáním (vzpomeňte naši předchozí soutěž pro blogery). Úkolem totiž bude napsat článek.


Ceny

  1. místo vyhraje krásné hodinky Wenger Attitude Chrono 01.1543.108 v hodnotě 7.890 Kč
  2. místo získá praktický batoh Wenger Ibex 125th Ballistic 17″ v hodnotě 3.000 Kč  
  3. místo obdrží lahev Helveti vína od vinařství Kubík v hodnotě 300 Kč

Pro účast v soutěži je nutné

  1. Dát like naší Facebookové stránce Hodinky Helveti.cz
  2. Dát odběr našemu kanálu Helveti.cz na Youtube
  3. Napsat článek na téma spojené s hodinkami, např. “Moje první hodinky”, “Moje oblíbené hodinky”, “Moje vysněné hodinky”. Téma necháváme na Vás, pro referenci se ale podívejte na již vydané články na našem blogu. Článek pak zašlete na info@helveti.cz a do předmětu napište ”Soutěž Wenger”.

Vítěze vybereme 1. července 2019. Hodně štěstí! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Egor Erushin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

1 komentář u “Soutěž o ceny v hodnotě 10.000 Kč od Helveti.cz a Wenger!

  1. Právě jsem se na portálu České sout.” dočetla o probíhající soutěži o vaše hodinky Wenger,jsem seniorka, a dokonce mezi mé záliby patří soutěžení na PC.
    Také se do soutěže zapojuji a napíši svůj příběh o “Mých prvních hodinkách”,které jako první hodinky jsem dostala ve svých 10letech v r.1960! Nákupem v tehdejší hodnotě 500Kč byla dědou pověřena moje maminka,byla jsem druhá vnučka věkem v pořadím které děda věnoval hodinky a to měl celekem 8 vnoučat -samá děvčata od svých 2 dětí. Vnučky jsme nar. v rozmezí 1948-1961. Moje hodinky šlapou i nyní po 59 letech-byly vždy spolehlivé, jen 2 menší opravy, samozřejmě na mechanické natahování,nosila jsem je nepřetržitě do svých 48 let-38r.!!! Jeninou inovací bylo pořízení zlatého kovového “pásku”,který vhodně hodinky doplnil. Proč jsem mé hodinky odložila k pamětním kousků do krabičky???Nu jak šla doba,tak jsem zatoužila po monodobějším vzhledu hodinek-ty už mám od té doby druhé, na své první hodinky nikdy nezapomenu, jako na svého dědu,s kterým mě dělilo rovných 50let věku.Předloni jsme u nás doma uspořádala tzv. babinec všech 8!! sestřenic, a sešly jsme se v pohodě,popovídaly si pěkně a jednoznačně jsme se shodly, že všechny máme hodinky uložené, jako památeční spolu s velkou černobílou fotografií našeho dědy, kterou si nechal pořídit v r. 1968 u fotografa při focení svatebčanů na svatbě mé nejstarší sestřenice, to se vdávala dědova první vnučka.Nyní pokukuji po hodinkách u vás jako dárek pro manžela pro nadcházející zlatou svatbu,možná je i vyhraji a můj senior bude ještě dlouhá léta s vašimi hodinka si měřit čas,kéž by toho zbývajícího času pro nás oba na našich hodinkách bylo naměřeno ještě hodně času.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *