Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
133 g
Vodotěsnost
100 m
Casio Edifice EFS-S590AT-1AER jsou dalším modelem z limitované edice F1 Scuderia AlphaTauri, spojují hodinářský a motoristický svět, svým designem v sobě snoubí dynamiku, vášeň pro rychlost a zápal pro závodění. Hodinky jsou ideálním doplňkem pro každodenní nošení, ale samozřejmě také pro sportovní aktivity.
Casio Edifice EFS-S590AT-1AER jsou hodinky vzešlé z partnerství společnosti Casio a závodního týmu F1 Scuderia AlphaTauri (nový název pro tým Scuderia Toro Rosso). Na spojení s týmem Scuderia AlphaTauri odkazuje nejen logo na číselníku, sponě a dýnku, ale i použité barvy. Část číselníku hodinek je vyrobena z karbonu 6K, jehož struktura je podobná materiálu, z něhož se vyrábí některé prvky monopostů.
Casio Edifice EFS-S590AT-1AER disponují ukazatelem data na pozici čtvrté hodiny a funkcí chronografu, jehož chod zobrazují dva přehledné subciferníky - čítač minut a vteřin. Stopky lze ovládat postranními tlačítky - horní stopky spouští a zastavuje, spodní nuluje naměřené hodnoty. S hodinkami lze měřit až třicetiminutové intervaly pomocí stopek a až hodinové intervaly díky vnitřní odpočtové lunetě, kterou lze ovládat korunkou na pozici osmé hodiny. Ocelové pouzdro hodinek je doplněno ocelovým náramkem, který oproti řemínkům vyniká delší životností a činí hodinky univerzálnějšími. Přehledný číselník je chráněn safírovým sklíčkem. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Předností hodinek je solární napájení, při němž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla. Akumulátor má delší životnost než běžná baterie, čímž odpadá potřeba pravidelné 2 - 3leté výměny. Díky průměru pouzdra 45,3 mm se řadí mezi velké hodinky.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 133 g |
| Pohon | Solární |
| Strojek | 5633 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
6 měsíců |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/1 sek. |
| Rozměr pouzdra | 45,3 mm |
| Výška pouzdra | 9,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
Akumulátor ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
| Další funkce | Odpočtová luneta, Kontrola stavu nabití akumulátoru |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: