Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Dámské náramkové hodinky PULSAR garantované značkou SEIKO. Hodinky jsou určené pro běžné užívání, ale i do společnosti. Model disponuje strojkem quartz. Hodinky jsou vyrobeny v celoocelovém pozlaceném provedení. Analogový ciferník zlaté barvy chrání minerální sklíčko. Vodotěsnost tohoto modelu je 30M (sprchování).
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 17 mm |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Barva náramku | Zlatá |
| Datum | Ne |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ne |
| Další funkce | SWAROWSKI krystal |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz