Další fotografie (14)

Pánské hodinky Seiko Astron SSE170J1

Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1
Seiko Astron SSE170J1

Historie značky Seiko je jedním velkým příběhem inovací. Díky nepřetržitému vývoji se stala jedním z lídrů na poli použitých technologií. Dala světu quartzový systém a pokračovala v jeho vývoji, jehož jedním z vrcholů jsou hodinky Seiko Astron SSE170J1, které použitým kalibrem 8X opět zvedají laťku ve světě GPS řízených hodinek o něco výše...

Více informací

Více informací

67 500 Kč

Doručíme do 10.7.2020, doprava zdarma

Spočítat splátky

Přidat na seznam přání

Historie značky Seiko je jedním velkým příběhem inovací. Díky nepřetržitému vývoji se stala jedním z lídrů na poli použitých technologií. Dala světu quartzový systém a pokračovala v jeho vývoji, jehož jedním z vrcholů jsou hodinky Seiko Astron SSE170J1, které použitým kalibrem 8X opět zvedají laťku ve světě GPS řízených hodinek o něco výše.

Seiko také modelem Seiko Astron SSE170J1 z řady Astron Executive Sports Line pokračuje revolučním směrem a se svým kalibrem 8X53 navrženým speciálně pro tuto řadu překonává další hranice a nabízí ty nejpokročilejší funkce. Výhody kombinace GPS řízeného a solárně napájeného strojku jsou zachovány a pro ještě lepší pocit z hodinek jejich ovládání intuitivnější. Seiko Astron Executive Sports Line předkládá sportovní design, určený pro všechny, kdo chtějí hodinky, které fungují stejně dobře v kanceláři i v přírodě. Tato řada nabízí všechny funkce jedinečné technologie Seiko GPS Solar, ale s vyšší přehledností, novou úrovní odolnosti a voděodolnosti.
Hodinky Seiko Astron SSE170J1 vynikají úrovní zpracování, nezaměnitelným designem, propracovanými detaily pouzdra, řemínku i číselníku. Čas zobrazuje přehledný analogový číselník, který dále nabízí ukazatel data, dne, denní doby, duálního času. Jednotlivé funkce zobrazují dobře rozvržené subciferníky. Hodinky jsou vybaveny plně automatickým kalendářem a možností rozpoznání letního a zimního času. Strojek dvakrát denně provádí automatickou synchronizaci času (jednou po vystavení číselníku slunečnímu svitu a podruhé v automaticky stanovenou dobu), čímž je zajištěna absolutní přesnost. Samozřejmostí je snadné nastavení světových časů, a to manuálně, nebo automaticky. Změnu mezi zobrazením hlavního a duálního času lze docílit pouhým stiskem dvou tlačítek.

Pouzdro hodinek, jemuž dominuje keramická luneta, je vyrobeno z titanu s růžovozlatou PVD úpravou a se specialním tvrzeným povrchem, doplněno je černým silikonovým řemínkem. Řemínek je vybaven překlápěcí sponou z titanu. Ciferník chrání safírové sklíčko s antireflexní vrstvou. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky opatřeny luminiscencí na ručkách a hodinových bodech. Předností hodinek je kombinace solárního pohonu, času řízeného pomocí GPS. I přes průměr pouzdra 46,7 mm a výšku 14,5 mm hodinky skvěle sedí na většině pánských zápěstí. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.

Designové prvky

Seiko Astron SSE055J11) Druhý (duální) čas

Díky subciferníku na pozici 6. hodiny vždy víte kolik hodin je doma, když jste právě na cestách, anebo v cílovém městě při obchodním styku. Snadný odečet zajišťuje 12hodinové zobrazení času. Doplňkem je také indikace dopoledního (am) a odpoledního (pm) času.

 

Seiko Astron SSE055J12) Ukazatel data a dne v týdnu

Hodinky jsou vybaveny klasickým okénkovým ukazatelem data na pozici půl páte a ukazatelem dnů v subciferníku na pozici 3. hodiny.

 

Seiko Astron SSE055J13) Vysoká úroveň zpracování

Hodinky kladou důraz na design, funkčnost a celkové zpracování, čehož jsou důkazem použitý strojek, přechody linií pouzdra a náramku a bezesporu také propracovaný čísleník působící trojrozměrným dojmem.

 

Seiko Astron SSE055J14) Intuitivní ovládání

Jednoduché a intuitivní ovládání hodinek zajišťuje nový kalibr 8X ve spojení s korunkou postranními tlačítky.

 

Seiko Astron SSE055J15) Dobře viditelné ručičky

Výrazné ručičky jsou velmi dobře viditelné a zaručují snadný a rychlý odečet času. Samozřejmostí je silná luminiscence.

 

Seiko Astron SSE055J16) Úprava povrchu

Pouzdro hodinek je vyrobeno z titanu se specialním tvrzeným povrchem, díky němuž vypadají hodinky i během nošení dlouho jako nové. Samozřejmostí jsou dokonalé přechody leštěných a broušených linií.

 

Seiko Astron SSE055J17) Padnou na ruku jako ulité

Náramky a řemínky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly perfektně každému zápěstí a poskytovaly maximální komfort. Důkazem může být nový systém mikroregulace spon.

 

Funkce hodinek

Seiko Astron SSE055J11) Kvalitní GPS a solar technologie

Díky ultranízké energetické náročnosti Seiko GPS modulu jsou hodinky schopny přijímat GPS signál a rozeznávat tak časové zóny, čas a datum za použití globální sítě satelitů. Hodinky Seiko Astron jsou zcela energeticky soběstačné a veškerou energii čerpají ze slunečního svitu. Není tak potřeba měnit baterii.

 

Seiko Astron SSE055J12) Letový režim

Aby hodinky nerušily elektroniku v letadle, je možné jejich přepnutí do letového režimu. V tomto režimu je vypnuto přijímání GPS signálu.

 

Seiko Astron SSE055J13) Letní / zimní čas

V místech, kde platí letní / zimní čas (DST - Daylight Saving Time), je možno tuto funkci zapnout / vypnout manuálně, anebo automaticky po přijetí přijetí satelitního signálu.

 

4) Automaticky nastaví hodinky po celém světě

Oproti rádiově řízeným hodinkám, které fungují pouze v malé části světa, jsou Seiko Astron (GPS solar) schopny přijímat signál po celém světě. Ať už jste kdekoliv: na vrcholcích hor, uprostřed oceánu, nebo dokonce v pouštní duně .. hodinky vždy zobrazí přesný lokální čas!

Rádiem řízené hodinky
Rádiem řízené hodinky
Hodinky s GPS signálem
Hodinky s GPS signálem
 

Parametry

Určení Pánské
Původ Japonské
Použití Sportovní
Vodotěsnost 200 m
Pohon Solární
Přesnost chodu v sekundách ±15 s / měsíc (bez příjmu signálu)
Strojek 8X53
Akumulátor Ano
Ciferník Analogový
Materiál sklíčka Antireflexní safírové Super clear
Materiál pouzdra Titan s PVD a keramika
Materiál pásku Silikon se sponou
Tvar pouzdra Kulaté
Rozměr pouzdra 46,7 mm
Výška pouzdra 14,5 mm
Váha 110 g
Barva číselníku Černá
Barva náramku Černá
Datum Ano
Ukazatel dne v týdnu Ano
Rezerva chodu 6 měsíců při plném nabití, až 2 roky v úsporném režimu
Ukazatel rezervy chodu Ano
Duální čas Ano
Řízené GPS / Rádiem GPS
Další funkce Keramická luneta, Věčný kalendář do roku 2100, Světové časy (40 časových pásem), Funkce letního času, Ochrana proti přebití, Indikace nedostatečného nabití, Režim letadlo, Úsporný režim, Zobrazování příjmu signálu, Duální čas
Luminiscence Ručičky a indexy
Víko na závit Ano
Spona Ano
Záruka 5 roků

Za správnost parametrů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám o ní a získejte 200 Kč. Garant: Martin Kříčka.

Napište svůj názor

Seiko Astron SSE170J1

Seiko Astron SSE170J1

Historie značky Seiko je jedním velkým příběhem inovací. Díky nepřetržitému vývoji se stala jedním z lídrů na poli použitých technologií. Dala světu quartzový systém a pokračovala v jeho vývoji, jehož jedním z vrcholů jsou hodinky Seiko Astron SSE170J1, které použitým kalibrem 8X opět zvedají laťku ve světě GPS řízených hodinek o něco výše...

Napište svůj názor

Záruka

Společnost Seiko poskytuje na své hodinky 2letou mezinárodní záruku, kterou my rozšiřujeme na 5letou.

Výhody

 • K hodinkám dostanete roční pojištění hodinek zdarma.
 • Prodloužená 5letá záruka.
 • Doprava zdarma - neplaťte nic navíc.
 • Záruka originality - garantujeme vždy originální původ hodinek.
 • Zítra u Vás - objednejte a hned zítra u vás hodinky můžou být.
 • Precizní balení - podívejte se jak balíme hodinky.
 • Do 90 dní je možno vrátit nenošené hodinky zpět.
 • Na požádání vám zdarma zkrátíme ocelový náramek na míru.
 • Kamenná prodejna - přijďte si hodinky vyzkoušet.
 • Jsme specialisté - svým hodinkám rozumíme.
 • Skvělý zákaznický servis - náš zákazník je náš pán.
 • Nákupem přispíváte potřebným. Děkujeme!

Hodinky Seiko

Seiko hodinkyHodinky Seiko sahají svou historií až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie, které udrží hodinky v chodu až 5 let. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.

Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Sean Connery, Novak Djokovic a Darya Klishina.

Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.

Podobné hodinky

Zákaznící nás mají rádi:

Anonymní zákazník
100%
4.7.2020
rychlá dodací lhůta
rozumná komunikace
snaha udělat něco pro zákazníka, i když dojde k případným komplikacím (zkušenost z dřívějška)
Nevidím žádné mínusy, už jsem nakoupil vícekrát. Objednáno cca kolem 15:00, zboží doručeno následující den po objednávce.
Anonymní zákazník
100%
3.7.2020
Top!

Již jste prohlíželi: