100%
zákazníků doporučuje

Soutěž o hodinky Tissot PR 100 Tour de France 2024

Soutěžte s Tissot a Helveti.cz

▶️ U příležitosti cyklistického závodu Tour de France probíhá v Helveti soutěž s časomírou soutěže Tour de France 2024 – značkou Tissot. Pro výherce jsou připraveny krásné ceny související s touto legendární cyklistickou soutěží.

 

Kdy soutěž probíhá?

▶️ Soutěž probíhá od soboty 29.6. do neděle 21.7. 2024.

 

O jaké ceny soutěžíme?

1️⃣ Hodinky Tissot PR 100 Tour de France 2024 T150.417.11.051.00 s cyklistickým nářadím TISSOT

2️⃣ Kompletní Tissot cyklistický dres včetně cyklistických rukavic

3️⃣ Tissot batoh na laptop

 

Kdo se může účastnit?

▶️ Soutěžit může zákazník Helveti, který v době trvání soutěže zakoupí jakékoliv hodinky značky Tissot. Nákup může proběhnout v prodejně Helveti nebo v rámci e-shopu při zadání platby předem (při platbě na dobírku není možné objednávku do soutěže zařadit). 

 

Jak můžete vyhrát?

▶️ Tak, že otevřete trezor, ve kterém jsou hodinky umístěny. Stačí uhodnout 3 číslice kódu trezoru. Nápovědou je to, že čísla nějak souvisejí s Tour de France.

Pokud kód někdo uhodne, rozsvítí se modré světlo, trezor se otevře a soutěž končí. V případě, že se nikomu nepodaří kód uhodnout, zařadíme hodinky jako hlavní cenu do závěrečného slosování zákazníků, kteří se v tomto roce účastnili soutěže.

V případě, že se zúčastníte soutěže online prostřednictvím nákupu v e-shopu a nemůžete se osobně dostavit do prodejny kvůli zadání kódu k trezoru, můžete nám svůj tip na kód zaslat e-mailem. My poté vámi vytipovaný kód zadáme za vás, pokus natočíme a video vám zašleme. 

 

Pravidla soutěže

  • Pořadatelem je: Helveti s.r.o., Dukelských hrdinů 3, Praha 7, 170 00, IČ: 24310476
  • Soutěž trvá od 29.6. do 21.7. 2024 včetně. Soutěž končí ve chvíli, kdy některý z účastníků splní podmínky soutěže, otevře trezor a získá tak hlavní cenu, případně následným závěrečným slosováním.
  • Soutěže se může účastnit jakákoliv fyzická osoba starší 15 let, a to buď osobně v prodejně Helveti, nebo jako fyzická osoba starší 15 let s doručovací adresou na území ČR nebo SR, která do soutěže vstoupí nákupem provedeným prostřednictvím e-shopu na stránce e-shopu www.helveti.cz/tissot a zadá odpovídající objednávku s platbou předem (platba převodem nebo přes platební bránu online). Zákazníci, kteří se soutěže zúčastní prostřednictvím nákupu v e-shopu a nemohou se osobně dostavit do prodejny a zadat kód, budou zařazeni do závěrečného slosování.
  • Podmínky soutěže jsou uvedeny na této stránce a ze soutěže jsou vyřazeni zaměstnanci pořadatele a osoby jim blízké.
  • Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
  • Výhra nebude předána v případě, že pořadatel soutěže zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého ze soutěžících či jiné osoby, která dopomohla danému soutěžícímu k získání výhry.
  • Hlavní výhrou je jeden kus hodinek Tissot PR 100 Tour de France 2024 T150.417.11.051.00 s cyklistickým nářadím TISSOT. Následné slosování určí další 2 výherce reklamních předmětů Tissot (viz výše).
  • Výherci budou o výhře následně informováni e-mailem. Výhry budou k vyzvednutí v holešovické prodejně Helveti na adrese: Dukelských hrdinů 3, Praha 7, 170 00, případně po domluvě budou zaslány výherci na doručovací adresu v České republice, kterou pořadateli za tímto účelem sdělí. Pokud výherce takovou adresu nesdělí nebo si výhru nevyzvedne do 30 dnů od oznámení výhry, výhra propadá.
  • Výměna věcných výher za peněžitý obnos není možná. Výherci nejsou povinni výhru přijmout a v takovém případě výhra propadá. Výhra propadá také v případě, že výherce nesplní podmínky pro její poskytnutí.
  • Účastí v soutěži vyjadřuje účastník soutěže souhlas pořadateli k využití jména, příjmení, e-mailové adresy a telefonního čísla pro účely vyhodnocení soutěže a předání případné výhry. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas písemně odvolat.

V Praze, dne 28.6.2024

 

0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno