Hledáme do Helveti nového člena týmu

hledame-robertaAktualizováno 5. 9. 2019: Opět hledáme nového kolegu mezi hodinkáře v Helveti.cz. Níže uvedený inzerát je tedy znovu platný.

Jak nám Helveti rychle roste, tak potřebujedeme další šikovné kolegy. Hledáme proto dalšího člena do našeho mladého a stále se rozšiřujícího týmu.

Expedice a správa objednávek

Aktuálně hledáme kolegu na expedici a správu objednávek.
Tvojí naplní práce tak bude:

 • vyřizovat objednávky a expedovat zásilky,
 • komunikovat se zákazníky a distributory,
 • objednávat a naskladňovat zboží,
 • starat se o sklad a jeho optimalizaci.
Nábor do Helveti.cz - Situace je zoufalá, balíky expeduje i šéf Jirka :)

Nábor do Helveti.cz – Situace je zoufalá, balíky expeduje i šéf Jirka 😀

Co může být taky tvoje práce:

 • být garantem určité značky,
 • pracovat s eshopem – doplňovat a upravovat produkty,
 • fotit a natáčet hodinky,
 • sepisovat články, recenze, a reagovat na dotazy v diskuzních fórech,
 • řešit reklamace zboží,
 • vzdělávat se, navštěvovat školení a veletrhy,
 • podílet se svými nápady na směřování naší firmy,
 • .. nebo cokoliv dalšího 🙂 Protože schopných lidí není nikdy dost!

Platové ohodnocení:

Vždy záleží na konkrétním uchazeči a jeho zkušenostech, rychlosti, spolehlivosti a činnostech, které by u nás zastával.

U aktuální pozice expedice a správa objednávek se plat může pohybovat od 130 Kč / hod (20800 Kč čistého na měsíc) až do 170 Kč / hod (27200 Kč čistého na měsíc). Počítán je plný úvazek = 160 hodin za měsíc.

Platový rámec není konečný a po zaučení do jiných činností může růst. Nad rámec platu máme také bonusy.

Tvou výhodou bude:

 • spolehlivost a samostatnost (po zaučení),
 • alespoň základní znalost Office programů,
 • zkušenosti s eshopem nebo obecně e-commerce světem,
 • příjemné vystupování,
 • prodejní schopnosti,
 • zájem o hodinky.

Kdo jsme a na co se můžeš těšit

V Helveti s.r.o. prodáváme hodinky prostřednictvím našich eshopů (Helveti.cz, HodinkyWenger.cz) a kamenné prodejny v pražském Karlíně. Snažíme se pro zákazníky dělat maximum a od toho se odráží také náš pozitivní přístup k nim. Nechceme být jenom dalšími prodejci, ale naopak chceme znát svůj produkt lépe (píšeme recenze, točíme videa, atd) a být schopni ve všem poradit.

Naší hlavní výhodou je výborná znalost internetového marketingu a schopnost být na Internetu vidět. Jsme malá firma, takže nejsme zatížení nějakou byrokracií, máme pohodový kolektiv a i ty budeš mít možnost se podílet na chodu a rozvoji firmy.

Náš tým v Helveti

Pár posledních detailů

Nástup je možný ihned. Nejde o brigádu na 2 měsíce, ale hledáme kolegu na dlouhodobější spolupráci. Je ale samozřejmě možné pracovat při studiu vysoké školy. Téměř vše je u nás o domluvě, takže i tvůj pracovní poměr může být individuální. Ale aspoň pro představu: pracovní doba 5-9 hodin, 3-5 dní v týdnu, práce z domu spíše ne. Kancelář a prodejnu máme v Praze na adrese Vítkova 8, kde se snad brzy budeme osobně setkávat i s tebou. S kým se budeš setkávat ty, se můžeš dozvědět na stránkách našeho týmu.

A co vám vzkazuje náš bývalý kolega Robert?

“Tahle práce má smysl. Nejedná se o práci pro velkou firmu, kde nic neznamenáte, nemůžete nic změnit a chodíte tam s nechutí. V Helveti je příjemný mladý kolektiv malé firmy, kde záleží pouze na vás, jak moc vás práce bude bavit. Přátelské prostředí, vše je na domluvě a nic není problém. Dřív jsem dělal pro různé větší společnosti, ale až tady v Helveti jsem se do práce začal opravdu těšit. Bavilo mě pozorovat a podílet se na rozvoji společnosti. A co zákazníci? Vzhledem k tomu, že se jedná o lidi, kteří si dělají hodinkami radost, nebo vybírají dárek, tak jsou v pohodě. Nemusíte nikomu nic vnucovat, nebo někoho otravovat. Naopak oni vyhledávají vás a rádi si s vámi popovídají.”

Své životopisy prosím zasílejte na stencek@helveti.cz. Všem zájemcům se ozveme s detailními informacemi a sdělíme také termín případného pohovoru.

Před posláním životopisu doporučuji si přečíst něco málo o nás a naši cestu.

Za tým Helveti.cz – Jiří Štencek

Koho dále hledáme:

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

2 komentáře u “Hledáme do Helveti nového člena týmu

 1. A proč tedy bývalý kolega Robert odešel když práci vykresluje v nejlepších barvách? Pokud byl tak spokojený jak píše, těžko by odcházel že… A pokud odešel kvůli lepší nabídce… Proč?… Osobně pokud budu v práci spokojená, nebudu odcházet jinam ne, kvůli penězům? Proč tedy nepřidáte když máte spokojeného zaměstnance. Osobně cca 21a více čistého na Prahu je docela slušné.

  • Dobrý den, paní Bečková,
   Robert jel na zkušenou do Německa a zlákal ho volnější život v dodávce a obecně cestování. To mu nemůžeme zazlívat a maximálně ho v tom podporujeme. Důvody k odchodu ze zaměstnání nemusí být vždy negativní 🙂 Našim spokojeným zaměstnancům mzda průběžně roste. Váš zájem o jejich spokojenost mě samozřejmě těší a pokud byste chtěla, můžete naše řady také rozšířit a následně hodnotit, jestli to stojí nebo nestojí za to.
   Přeji hezký den, Jiří Štencek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *