Volná místa

Do našich řad stále hledáme nové kolegy, kteří nám pomůžou hodinky prodávat ještě lépe. Ozvěte se nám a třeba u dobré kávy probereme naše možnosti spolupráce.

hodinkový specialista Prodejce hodinek a správce objednávek v eshopu
Hledáme nového kolegu na správu objednávek v eshopu, prodej hodinek. Náplň práce: komunikace se zákazníky a distributory, objednávky, reklamace, práce s eshopem. Výhodou je: příjemné vystupování, prodejní schopnosti, znalosti HTML a internetového marketingu, zkušenosti s eshopem a zájem o hodinky.
Momentálně neaktuální. V případě změny je více informací na našem blogu - Hledáme do Helveti nového člena týmu.
 
hodinkový specialista Znalec a nadšenec do hodinek
Hledáme kolegu, který by nám pomohl s odbornou stránkou eshopu a hodinkami. Piloval produkty, psal odborné články, recenze, ale možno i aktivně prodávat v naší prodejně. Hlavní přínos by měl být především pro naše zákazníky. Možností je u nás více a nebráníme se i externí spolupráci. Součástí práce by bylo také podílení se na chodu internetového eshopu. Znalost hodinek a nadšení pro ně je velkou výhodou. Pojďte s námi dělat něco, co vás baví a zákazníkům pomůže!
 
copywriter Pravá ruka markeťáka
Hledáme kolegu, který by nám pomohl s linkbuildingem, psaním článků a jejich správou, tvorbou online kampaní. Součástí práce by bylo také podílení se na chodu internetového eshopu spojené s prodejem.
 

copywriter Redaktor / copywriter
Pro náš server Nosíme-Hodinky.cz hledáme redaktora zajímajícího se o hodinky.

 

Práci je možné vykonávat na DPP, vlastní živnostenský list. Je možné pracovat také externě. V případě zájmu nás kontaktujte na info@helveti.cz.

 
Kontaktujte nás

+420 774 272 737

+420 774 744 763

info@helveti.cz

 
Mohlo by vás zajímat O nás Náš tým Spolupráce Kontakt