Vyhlášení vítěze soutěže o hodinky Hanowa

 

Především bychom chtěli poděkovat všem, kdo se soutěže o hodinky Swiss Military Hanowa 5230.04.007 zúčastnil. Nebylo Vás málo a výběr nebyl snadný, proto bychom každému z Vás rádi darovali slevu 15 % na nákup u nás jako cenu útěchy. Teď je ale čas vyhlásit výherce hlavní ceny!


Výherní fotka

 

Vítězem se stává Václav Vaculík, který nám zaslal tuto skvělou fotku svých hodinek Bulova Curv Progressive Sport Chronoghraph 98A162 zakoupených u nás. Václava jsme již stihli kontaktovat a v nejbližší době mu jeho výhru předáme.

Možná jste si všimli, že výherce nosí hodinky na pravé ruce, což není moc typické a stává se to buď u leváků a nebo hodinkových fanatiků, kteří nosí hodinky na obou rukou. Na které ruce nosíte hodinky vy?

Postupně budeme uveřejňovat i další soutěžní fotky (alespoň ty, které splnily všechny pravidla).

Pokud se chcete dozvídat o dalších soutěžích, novinkách a jiných zajímavostech ze světa hodinek, sledujte náš blog a sociální síte: FacebookInstagram a Youtube.

Naše předchozí soutěže

O co soutěžíme Soutěž o hodinky Swiss Military Hanowa 5230.04.007Můžete vyhrát hodinky Swiss Military Hanowa 5230.04.007 v hodnotě 3 650 Kč.
 
Kde nás najdete Facebook Twitter Google+ Youtube Blog