98%
zákazníků doporučuje

Náš tým

Jsme tým nadšenců do hodinek, kteří se snaží dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků.

A mimo zde představené kolegy je v zástupu ještě celá řada dalších lidí, kteří nám pomáhají a jenom díky nim jsme tam, kde jsme. Moc si jejich spolupráce a pomoci vážíme. Děkujeme!

Skvělý tým odborníků


Jiří Štencek

Jiří Štencek — majitel     +420777056319

Zakladatel prvního eshopu a samotné firmy Helveti s.r.o. Zajišťuje vedle plynulého chodu firmy a její propagace také komunikaci s distributory. Pokud je ale na prodejně, tak vám velmi rád poradí s hodinkami a jejich výběrem.

Hodinek jsem vyzkoušel celou řadu: Victorinox Airboss, Certina, Traser Mil-G, Boccia, Suunto (Spartan a Core), Garmin Fenix 6X, Seiko Sumo a jiné. Práce s hodinkami je vlastně takové prokletí neustálého lákadla.

Nosí hodinkyJakub Novák

Jakub Novák — produktový manažer     +420774272737

Jakub vám rád pomůže při výběru hodinek, provede vás celým objednávkovým procesem nebo ochotně poradí s reklamací. Jakub se také stará i o část provozní agendy a je k dispozici ohledně řešení různých záležitostí. Na jeho hlavu padá i zodpovědnost za tok peněz ve firmě. Pod svými křídly má značky Wenger, Victorinox a Traser, které také nosí osobně na svém zápěstí (ne všechny najednou🙂). Ve volném čase rád cestuje obytným vozem, na delší vzdálenosti letecky. Má rád poslech převážně elektronické hudby.

Nosí hodinkyDarina Vokrojová

Darina Vokrojová — specialistka Seiko a Casio     +420774272737

Darča je specialistka na Seiko, Casio, Bulova, Orient, Orient Star a k tomu si přibrala ještě Bulovu a Laco. Mezi její další zájmy vedle hodinek patří knihy, turistika, cestování a dobré víno. Jsme pyšní, že se v roce 2020 stala úspěšnou absolventkou hodinářské školy v Jihlavě.

Mimo námi nabízené hodinky Darča nosí třeba Seiko SARB033, SARB017, Seiko Burke, Seiko Type II, Seiko 7A38, Seiko SNK809.

 

Nosí hodinkyJiří Bareš

Jiří Bareš — specialista mechanických hodinek     +420774272737

Jirka patří k velkým fanouškům mechanických hodinek a u nás se specializuje na hodinky Citizen, Mido, Ball, Frederique Constant, Alpina a Junghans. Velmi ochotně vám ale poradí u každé značky, protože hodinky jsou jeho vášeň. Jinak je to milovník aktivního (florbal) i pasivního sportování, hrdý otec a obdivovatel hodinářského umění.

Kdybychom zde měli vypsat podrobně všechny Jirkovy hodinky, tak nezbyde místo pro ostatní. Proto jenom soupis dalších hodinek: Vostok Amphibia Ну погоди!, Vostok Amphibia, Seiko „Monster“, Seiko SKX009K1, Prim Sport 2, Fortis B-42 Marinemaster white 647.11.42, Fortis Official Cosmonauts 647.10.11 M, bronzovky Captain Willard, San Martin.

Plány do budoucna: "Velmi mě láká vlastnit některý ze skeletonů švýcarské značky Epos, případně nějaký model se strojkem Unitas s mimostřednou sekundovou ručkou, nebo například model Alpiner 4 od značky Alpina. Ač jsem zastáncem mechanických hodinek, nedá mi spát Bulova 96B251 Special Edition Lunar Pilot (už je nosím). Rád bych také získal limitku Fortis Official Cosmonauts ISS a každou chvíli mě napadne nějaký kus, o kterém jsem si jist, že by moji sbírku obohatil."

Nosí hodinkyMartin Jasovský

Martin Jasovský — specialista Tissot a Certina     +420774272737

Martin je zkušeným matadorem ve světě hodinek. Vzdělává se v historii i mechanice hodinek a je držitelem certifikátu z hodinářské školy v Jihlavě. U nás má na starost značky Tissot, Certina, MeisterSinger a Boccia Titanium. Volný čas věnuje turistice a sportu. Rád taky rozebírá (a někdy i složí) hodinky všeho druhu.

Mezi jeho kousky patří: Nomos Club, Universal Genéve Polerouter Super, Christopher Ward C60 Trident 300 Quartz a Seiko 5 SNX123.

Nosí hodinkyŠimon Vlásenko

Šimon Vlásenko — expedice a Garmin specialista     +420774272737

Šimon je nováčkem ve světě hodinek. Sám říká: "Dříve jsem se o hodinky tolik nezajímal, ale práce v Helveti mi tento krásný svět ukázala a doslova mě učaroval". U nás má na starost expedici a značky Garmin, Luminox, Zeppelin a Swiss Military Hanowa. Volný čas tráví s přáteli a také je velkým fanouškem fotbalu.

Nosí hodinkyKateřina Jiříčková

Kateřina Jiříčková — vedoucí expedice a specialistka Edox     +420774272737

Katka se stará o to, abyste vaše hodinky mohli nosit co nejdříve. A protože je opravdu rychlá, tak ve většině případů nosíte hodinky do 24 hodin od objednání. Mimo to se stará o značky Edox, Festina a Bering.

Nosí hodinkyFrantišek Žváček

František Žváček — expedice, specialista na Claude Bernard a pera a diáře     +420774272737

František má u nás na starosti značku Claude Bernard a luxusní pera a diáře. Kromě toho řeší reklamace a stará se o zabalení objednávek tak, aby zákazníkům dorazily vždy jako v bavlnce. Potkat jej můžete i na prodejně, nebo jej slyšet v telefonu.

Nosí hodinkyMichaela Hofmanová

Michaela Hofmanová — specialistka Junkers, Candino, Vostok Europe, Alexander Shorokhoff     +420774744763

Míša je v hodinářském oboru prozatím nováčkem, ovšem je to oblast, ve které se s radostí vzdělává a rozvíjí. U nás má na starosti hodinky Junkers, Vostok Europe, Alexander Shorokhoff a také Candino. Kromě toho, že jí přirostly k srdci hodinky, miluje také knihy, focení a cestování.

Nosí hodinkyMonika Ditrichová

Monika Ditrichová — vedoucí prodejny Holešovice, specialistka na šperky     +420774272737

Monika má na starosti značky Festina, Boccia a šperky. Co je ale pro nás důležitější – fantasticky pečuje o holešovickou prodejnu, takže vám díky ní můžeme hodinky předvést v tom nejlepším světle. Relaxuje jízdou na kole a ráda cestuje.

Nosí hodinkySimona Koníčková

Simona Koníčková — marketingová manažerka    

Simona pro vás zajišťuje přísun čerstvých informací. Servíruje vám z Helveti to nejlepší přes e-shop, blog, mail nebo třeba rádio. Jinými slovy vylepšuje fungování našich webů, vytváří grafiku, píše, edituje a vymýšlí, jak vás nadchnout našimi úžasnými hodinkami. Oddanost týmu Helveti hodinkovému světu je dost nakažlivá, takže její zápěstí brzy začnou také plnit hodinky, a prý to budou jednoznačně ty mechanické.

Nosí hodinkyBarbora Šebestíková

Barbora Šebestíková — správce produktů    

Bára u nás pečuje zejména o produkty na e-shopu. Jejím úkolem je postarat se, abyste měli vždy po ruce ty nejčerstvější novinky - přehledně uspořádané, s výstižným popisem a spoustou fotografií. Stará se nejen o produkty na našem českém eshopu, ale věnuje se i jejich překládání do jiných jazykových mutací. Hodně času tráví i na satelitních webech, kde se stará o jejich obsah. Bára svět hodinek teprve poznává, ovšem ze všeho nejvíc dává přednost hodinkám s jednoduchým, sladěným stylem a elegantním designem. Především pak modelům od značky Bering a Wenger.

Nosí hodinkyOlívie Dvořáková

Olívie Dvořáková — fotografka    

Olivie fotí produktové fotky a natáčí videa. A právě díky její práci máte možnost si hodinky prohlédnout z různých úhlů a lépe se tak rozhodnout při jejich výběru. 

Nosí hodinkyPatrik Zdvíhal

Patrik Zdvíhal — šéfredaktor    

Patrik je v Helveti něco jako dvorní redaktor, který má na starost články, recenze a novinky. Kromě toho se stará také o zákazníky, jenž se s ním mohou potkat přímo v naší prodejně.  Do světa hodinek Patrik pronikl už v útlém věku, kdy mu společnost dělaly modely značky Seiko. Miluje zejména mechanické potápěčské hodinky, je majitelem quartzových modelů, zejména G-Shock. Oblibu Patrik našel i v microbrandech, a proto v jeho sbírce najdete i méně známé značky. Jak sám Patrik říká: posledním etalonem snad bude Tudor Pelagos FXD (až k nim dozraju). Kromě hodinek je jeho vášní také sport, a to hlavně americký fotball, baseball a plavání.

Nosí hodinkyJakub Dlabola (Novák)

Jakub Dlabola (Novák) — péče o zákazníky, redaktor    

Jakub je nejnovější posilou naší hodinkové rodiny. Jeho hlavním posláním je především péče o naše zákazníky, a to jak v sekci zákaznického servisu, tak při zpracování online objednávek. Kuba se stará o to, aby se našim zákazníkům dostalo té nejlepší podpory, a také aby expedice vašich hodinek proběhla hladce. Díky tomu se každý ke svým vysněným hodinkám dostane co nejdříve. Kuba je navíc také vášnivý objevovatel nových modelů, a tak se brzy můžete těšit i na jeho podrobné recenze.

Nosí hodinky

0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno