100%
zákazníků doporučuje

Náš tým

Jsme tým nadšenců do hodinek, kteří se snaží dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků.

A mimo zde představené kolegy je v zástupu ještě celá řada dalších lidí, kteří nám pomáhají a jenom díky nim jsme tam, kde jsme. Moc si jejich spolupráce a pomoci vážíme. Děkujeme!

Skvělý tým odborníků


Jiří Štencek — jednatel     +420 777 056 319

Zakladatel prvního eshopu a samotné firmy Helveti s.r.o. Zajišťuje vedle plynulého chodu firmy a její propagace také komunikaci s distributory. Pokud je ale na prodejně, tak vám velmi rád poradí s hodinkami a jejich výběrem.

Hodinek jsem vyzkoušel celou řadu: Victorinox Airboss, Certina, Traser Mil-G, Boccia, Suunto (Spartan a Core), Garmin Fenix 6X, Seiko Sumo a jiné. Práce s hodinkami je vlastně takové prokletí neustálého lákadla.

Nosí hodinkyJakub Novák — produktový manažer     +420 774 272 737

Jakub vám rád pomůže při výběru hodinek, provede vás celým objednávkovým procesem nebo ochotně poradí s reklamací. Pokud cokoliv potřebuje pán nejvyšší, je mu Jakub k dispozici ohledně řešení různých provozních záležitostí. Na jeho hlavu padá i zodpovědnost za tok peněz ve firmě. Pod svými křídly má značky Wenger, Victorinox a Traser, které také nosí osobně na svém zápěstí (ne všechny najednou🙂). Ve volném čase rád cestuje obytným vozem, na delší vzdálenosti letecky. Má rád poslech převážně elektronické hudby.

Nosí hodinkyDarina Vokrojová — specialistka Seiko a Casio     +420 774 272 737

Darča je specialistka na Seiko, Casio, Bulova, Orient a k tomu si přibrala ještě Swiss Military by Chrono. Mezi její další zájmy vedle hodinek patří turistika, cestování a dobré víno. Jsme pyšní, že se v roce 2020 stala úspěšnou absolventkou hodinářské školy v Jihlavě.

Mimo námi nabízené hodinky Darča nosí třeba Seiko SARB033, SARB017, Seiko Burke, Seiko Type II, Seiko 7A38, Seiko SNK809.

Nosí hodinkyJiří Bareš — specialista mechanických hodinek     +420 774 272 737

Jirka patří k velkým fanouškům mechanických hodinek a u nás se specializuje na hodinky Junghans, Alpina, Citizen, Davosa a Epos. Velmi ochotně vám ale poradí u každé značky, protože hodinky jsou jeho vášeň. Jinak je to milovník aktivního (florbal) i pasivního sportování, hrdý otec a obdivovatel hodinářského umění.

Kdybychom zde měli vypsat podrobně všechny Jirkovy hodinky, tak nezbyde místo pro ostatní. Proto jenom soupis dalších hodinek: Vostok Amphibia Ну погоди!, Vostok Amphibia, Seiko „Monster“, Seiko SKX009K1, Prim Sport 2, Fortis B-42 Marinemaster white 647.11.42, Fortis Official Cosmonauts 647.10.11 M, bronzovky Captain Willard, San Martin.

Plány do budoucna: "Velmi mě láká vlastnit některý ze skeletonů švýcarské značky Epos, případně nějaký model se strojkem Unitas s mimostřednou sekundovou ručkou, nebo například model Alpiner 4 od značky Alpina. Ač jsem zastáncem mechanických hodinek, nedá mi spát Bulova 96B251 Special Edition Lunar Pilot (už je nosím). Rád bych také získal limitku Fortis Official Cosmonauts ISS a každou chvíli mě napadne nějaký kus, o kterém jsem si jist, že by moji sbírku obohatil."

Nosí hodinkyMartin Jasovský — specialista Tissot a Certina     +420 774 272 737

Martin je zkušeným matadorem ve světě hodinek. Vzdělává se v historii i mechanice hodinek a je držitelem certifikátu z hodinářské školy v Jihlavě. U nás má na starost značky Tissot, Certina, MeisterSinger a Boccia Titanium. Volný čas věnuje turistice a sportu. Rád taky rozebírá (a někdy i složí) hodinky všeho druhu.

Mezi jeho kousky patří: Nomos Club, Universal Genéve Polerouter Super, Christopher Ward C60 Trident 300 Quartz a Seiko 5 SNX123.

Nosí hodinkyŠimon Vlásenko — vedoucí expedice    +420 774 272 737

Šimon je nováčkem ve světě hodinek. Sám říká: "Dříve jsem se o hodinky tolik nezajímal, ale práce v Helveti mi tento krásný svět ukázala a doslova mě učaroval". U nás má na starost expedici a značky Luminox, Zeppelin a Swiss Military Hanowa. Volný čas tráví s přáteli a také je velkým fanouškem fotbalu.

Nosí hodinkyKateřina Jiříčková — expedice a specialistka na Festinu a Bering     +420 774 272 737

Katka se stará o to, abyste vaše hodinky mohli nosit co nejdříve. A protože je opravdu rychlá, tak ve většině případů nosíte hodinky do 24 hodin od objednání. Mimo to se stará o značky Festina a Bering. 

Nosí hodinkySimona Koníčková — marketingová manažerka

Simona pro vás zajišťuje přísun čerstvých informací. Servíruje vám z Helveti to nejlepší přes e-shop, blog, mail nebo třeba rádio. Jinými slovy vylepšuje fungování našich webů, vytváří grafiku, píše, edituje a vymýšlí, jak vás nadchnout našimi úžasnými hodinkami. Oddanost týmu Helveti hodinkovému světu je dost nakažlivá, takže její zápěstí brzy začnou také plnit hodinky, a prý to budou jednoznačně ty mechanické.

Nosí hodinkyPetr Zátka — fotograf

Právě Petr může za tyto krásné fotky našich maličkostí. Stejně tak je jeho práce, že naše hodinky mají detailní produktové fotky a vy si hodinky snázeji představíte. 

Nosí hodinky

0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno