100%
zákazníků doporučuje

O nás

V Helveti.cz jsme nadšenci do hodinek a úzce se specializujeme na vybrané značky. Svým produktům rozumíme a dokážeme vám vždy upřímně poradit a vyjít vstříc. Láska k hodinkám v nás roste už od prvních hodinek prodaných na vysokoškolských kolejích v roce 2010. Jiří Štencek zde začínal se značkou Wenger, ke které přidával postupem času další a další.

Tým Helveti.cz

 

Děláme hodinkami radost

Našim cílem je spokojenost a radost našich zákazníků z nových hodinek, které přesně splní jejich požadavky. Jsme autorizovaní prodejci a našim hodinkám maximálně věříme. Poskytujeme na ně 5 let záruky, roční pojištění hodinek a garantujeme originalitu zboží.

Hodinky nás baví a proto jsme nejenom prodejci, ale sdílíme své znalosti na našem blogu, točíme videa a všechny hodinky fotíme.

název Helveti? Od svého počátku se soustřeďujeme hlavně na švýcarské značky. Název proto vznikl odvozením od latinského jména Helvetia, které označuje oblast Švýcarska. Podrobnosti najdete na blogu.

Zásady

Doufáme, že naše zásady přispějí k vaší spokojenosti a vyberete si nás za vašeho dodavatele hodinek. Všechny výhody najdete na stránce Proč u nás.

  • Zákazník je u nás na prvním místě, máme individuální přístup.
  • Prodáváme pouze kvalitní hodinky, kterým věříme.
  • Vždy dáváme něco navíc, oproti jiným obchodům.
  • Svým hodinkám rozumíme!
  • Snažíme se pomáhat.
  • Předáváme znalosti a zkušenosti dál.

 

Recenze zákazníků Helveti.czSpecialisté na hodinkyAutorizovaný prodejce hodinekSkvělý zákaznický servisAutorizovaný prodejce hodinek Tissot

 


Helveti Holešovice

Prodejna hodinek Praha Holešovice

Naši specialisté se vám budou věnovat při výběru hodinek. V holešovické prodejně najdete zázemí pro individuální konzultace.

Hodinářství: V prodejně také zajišťujeme záruční a pozáruční servis a vybrané hodinářské úkony.


Autorizovaný prodejce značek


Specializované obchody

Hlavní eshop Helveti.cz byl spuštěn začátkem října 2014 a obsahuje všechny naše značky hodinek na jednom místě. Dále provozujeme tři úzce specializované eshopy.


Hodinky Wenger eshop

První značka a první eshop

Náš první eshop (založen roku 2010) nese název HodinkyWenger.cz a úzce se specializuje na značku Wenger. K hodinkám tohoto výrobce přidáváme také vojenský nůž jako dárek.

Hodinky Traser eshop

Fascinace Traserem

V roce 2012 jsme se zbláznili do švýcarského Traseru a spustili eshop HodinkyTraser.cz, kde najdete hodinky Traser s nejlepší luminiscenční technologií na trhu - Trigalight ®

Hodinky Boccia Titanium eshop

Doba titanová

Třetím specializovaným eshopem je HodinkyBoccia.cz, kde nabízíme německé hodinky Boccia Titanium. Ty se vyznačují použitím materiálů: titan a keramika. Jsou tak vhodné pro lidi s alergií na nikl a zinek.15,200+ Spokojených
zákazníků
7,100+ Typů hodinek
v nabídce
9,200+ Odpovězených
dotazů
2,800+ Článků
o hodinkách
900+ Vykouzlených
úsměvů


Skvělý tým odborníků
Spousta dalších skvělých lidí

V zástupu je ještě celá řada dalších lidí, kteří nám pomáhají a jenom díky nim jsme tam, kde jsme. Moc si jejich spolupráce a pomoci vážíme. Děkujeme!
Seiko Astron
Orient Star
Alpina
Frederique Constant
Chronotechna
Pouzdro


Překotná historie helveti


 

Březen 2011

Vše začalo jednou značkou, jedním e-shopem a jedinou osobou. Jiří Štencek se po nákupu vlastních hodinek rozhodl prodávat značku Wenger na svém e-shopu HodinkyWenger.cz (založeno 2010). Prodej začíná z vysokoškolských kolejí.

 

Rok 2012

Kupujeme a obnovujeme online magazín o hodinkách NosimeHodinky.cz. Rozrůstá jak tým, tak i nabízené značky. V polovině roku 2012 nabíráme značku Traser. Provozovna a sklad je na pamětní adrese Na Špitálsku 7, Praha - Karlín. Logickým vyústěním dalšího růstu obratu bylo založení firmy Helveti s.r.o.

 

Rok 2013

Stěhujeme se do novějších a reprezentativnějších prostor a přibíráme třetího člena týmu - Jakuba. Po roce od posledního přírůstku přibíráme pod křídla první mimošvýcarskou značku Boccia Titanium. Obratově rosteme o 135 %.

 

Rok 2014

Stěhujeme se do prostornějšího přízemí. Na prostoru 73 m2 vzniká showroom a oddělený sklad. Prodejna je hotová! Spouštíme e-shop Helveti.cz, který agreguje všechny naše dosavadní značky as velkou radostí přidáváme oblíbené Seiko a Victorinox. Rosteme o 76 %.

 

Rok 2015

Rok 2015 byl ve znamení rozšiřování. Přivítali jsme 3 nové kolegy a pod křídla jsme za velkých ovací získali značky Certina, Luminox, Citizen, Swiss Military Hanowa a Bering. Růst se "zpomalil" na 43%.

Rok 2016

Stávame se partnery dobročinných organizací UNICEF a Lékařů bez hranic. S produkty pomáhají noví kolegové Martin, Darča, Ondra a Fanda a máme další značky TriwaCasioDavosa a Epos. Outdoor segment doplňuje legenda Suunto. Rostly jsme o skvělých 66%, dokončili prodejnu, náš fotoateliér a zvládli rekordní vánoční nápor.

Rok 2017

Přibrzdili jsme s akvizicí nových značek. Rozloučili jsme se s Alfexem a přivítali Junkers a Zeppelin. Celkem jsme tak obhospodařovali portfolio 19 značek. Rok 2017 byl také ve znamení optimalizace procesů a navyšování skladu. Do týmu přišel Jirka Bareš a Roman Procházka. Obratově jsme rostli o 25 %, což nám udělalo velkou radost.

Rok 2018

Velký krok pro Helveti! Podařilo se nám získat tak zásadní značky jako Tissot, Junghans, Bulova a Alpina. Ty nás opět posouvají vytyčeným směrem. Zároveň jsme portfolio doplnili o Orient, Swiss Military by Chrono a Festinu. Na delší dobu tak máme s novými značkami splněno a v portfoliu je jich 26. Nastupuje k nám hned dvojice nových kolegů Martin Jasovský a Šimon Vlásenko.

Rok 2019

Získáváme unikátní značku MeisterSinger. Tým posilnila Katka Jiříčková a Egor Erushin. Vystavujeme hodinky Bulova na výstavě SEW 2019. Nádherná událost a krásné vzpomínky na setkání s našimi zákazníky a fanoušky hodinek.

Říjen 2020

Spouštíme novou verzi Helveti.cz a specializovaných eshopů HodinkyWenger.czHodinkyTraser.cz a HodinkyBoccia.cz. Za celou historii jde o jeden z největších milníků firmy.

Rok 2021

Obratově rosteme o cca 43%, stále nemáme otevřenou prodejnu (měla být v září), zkoušíme prodej šperků, vítame nové značky Claude Bernard, Iron AnnieBall, Edox a slovenský Biatec. Na otázku "Vy nemáte Garmin?" – odpovídáme už ano 😉 Od roku 2020 prochází republika Covidem... My se ale přesto rozrůstáme. Nastupuje k nám Radim Kubeček, Simona Koníčková a Fanda Žváček.

Září 2022

S novou prodejnou si plníme sny a vítame v Helveti značky: Mido, Maurice Lacroix, Fortis, Mondaine. Už pár měsíců u nás můžete také zakoupit luxusní pera Parker, Waterman, Lamy a diáře a zápisníky Moleskine.

a dál ...

Máme smělé plány do budoucna, ale především… chceme nadále přinášet radost našim zákazníkům a budeme dělat maximum pro to, abyste s námi byli stále tak spokojeni.Teď je pravý čas na nové hodinky

Zvedněte telefon, napište e-mail nebo se v eshopu přesvědčte sami. Úvodní popovídání o hodinkách od nás máte zdarma jako dárek. A pak už se sami rozhodnete, jaké jsou ty pravé.


Nejprodávanější hodinky0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno