O nás

V Helveti s.r.o. jsme tým nadšenců do hodinek a úzce se specializujeme na vybrané značky. Díky tomu svým produktům rozumíme a dokážeme tak zákazníkovi vždy poradit a maximálně vyjít vstříc.

Naším cílem je spokojenost našich zákazníků a jejich radost z nových hodinek. Jakožto autorizovaní prodejci poskytujeme na naše zboží veškeré záruky, informační servis a garantujeme originalitu zboží.

A proč zrovna Helveti? Od svého počátku se soustřeďujeme hlavně na švýcarské značky. Název proto vznikl odvozením od latinského jména Helvetia, které označuje oblast Švýcarska. Více na blogu.

Zásady

  • Zákazník je u nás na prvním místě - individuální přístup.
  • Prodáváme pouze kvalitní hodinky (převážně švýcarské).
  • Vždy něco navíc oproti jiným obchodům.
  • Svým hodinkám rozumíme!
  • Snažíme se pomáhat.

Doufáme, že tyto naše zásady přispějí k vaší spokojenosti a vyberete si nás za vašeho dodavatele hodinek. Zajímají-li vás další výhody, můžete si je přečíst na stránce Proč u nás.


Náš tým a prodejna

Zajímají vás naši členové týmu - mrkněte na stránku náš tým. Pokud chcete vědět, jak vypadá naše prodejna, dozvíte se to na stránce kontakt. Máte zájem u nás pracovat? Třeba hledáme právě vás. Náš tým

Certifikáty a hodnocení

Certifikáty a hodnocení Certifikáty a hodnocení Certifikáty a hodnocení Certifikáty a hodnocení

Autorizovaní prodejci

Jsme autorizovanými prodejci a specialisté těchto značek. Kliknutím si zobrazíte oficiální potvrzení. Přečtěte si také - proč se vyplatí kupovat hodinky u autorizovaných prodejců.

Autorizovaný prodejce Certina
Autorizovaný prodejce Tissot
Autorizovaný prodejce Junghans
Autorizovaný prodejce MeisterSinger
Autorizovaný prodejce Wenger
Autorizovaný prodejce Victorinox
Autorizovaný prodejce Traser
Autorizovaný prodejce Swiss Military Hanowa
Autorizovaný prodejce SEIKO
Autorizovaný prodejce Citizen
Autorizovaný prodejce Bulova
Autorizovaný prodejce Casio
Autorizovaný prodejce Orient
Autorizovaný prodejce Swiss Military by Chrono
Autorizovaný prodejce Junkers
Autorizovaný prodejce Zeppelin
Autorizovaný prodejce Alpina
Autorizovaný prodejce Davosa
Autorizovaný prodejce Epos
Autorizovaný prodejce Luminox
Autorizovaný prodejce Festina
Autorizovaný prodejce Boccia Titanium
Autorizovaný prodejce Bering

Potřebujete poradit?

+420 774 272 737

+420 774 744 763

info@helveti.cz

 
 
Historie Helveti

Historie

 
 
 

3 / 2011

Vše začalo jednou značkou, jedním e-shopem a jedinou osobou. Jiří Štencek se po nákupu vlastních hodinek rozhodl prodávat značku Wenger na svém e-shopu HodinkyWenger.cz (založeno 2010). Prodej začíná z vysokoškolských kolejí.

 
 

6 / 2012

Kupujeme online magazín o hodinkách NosímeHodinky.cz.

 
     

7 / 2012

Po úspěchu a navýšení počtu objednávek se rozrůstá jak tým, tak nabízené značky. V polovině roku 2012 nabíráme značku Traser a nového kolegu Roberta. Provozovna a sklad je na památné adrese Na Špitálsku 7, Praha - Karlín.

 
 

7 / 2012

Logickým vyústěním dalšího růstu obratu bylo založení firmy s názvem Helveti s.r.o.

 
 

12 / 2012

Koncem roku rozšiřujeme naše značky na delší dobu posledním přírůstkem - švýcarskou značkou Alfex.

 
 

4 / 2013

Stěhujeme se do novějších a reprezentativnějších prostor (Vítkova 8, Praha - Karlín, 3. patro).

 
 

9 / 2013

Přibíráme k třetí značce třetího člena do týmu - Jakuba. Zbrojíme tak na vánoční sezónu.

 
 

11 / 2013

Po roce od posledního přírůstku přibíráme pod křídla první mimošvýcarskou značku, kterou se stala německá Boccia Titanium.

 
 

12 / 2013

Obratově rosteme oproti roku 2012 o 135 %. Oslavujeme a plni nadšení se těšíme na rok 2014!

 
 

2 / 2014

Opět se stěhujeme, ale tentokrát v rámci adresy do prostornějšího přízemí. Na prostoru 73m2 vzniká showroom a oddělený sklad. Nakupujeme vitríny, zajišťujeme polepy do oken a firemní ceduli na štít domu. Prodejna je hotova!

 
 

10 / 2014

Spouštíme e-shop Helveti.cz, který agreguje všechny naše dosavadní značky a s velkou radostí přidáváme oblíbené Seiko a Victorinox. Rosteme o 76 %.

 
   

rok 2015

Rok 2015 byl ve znamení rozšiřování. Přivítali jsme 3 nové kolegy: Janču, Tomáše a Tomáše. Pod křídla jsme za velkých ovací získali značky Certina, Luminox, Citizen, Swiss Military Hanowa a Bering. Růst ze zpomalil na 43 %.

 
   

4 / 2016

Stáváme se partnery dobročinných organizací UNICEF a Lékařů bez hranic. S produkty pomáhá nový kolega Martin a máme další značky: Triwa a Casio.

 
   

11 / 2016

Ze značek přibíráme švýcarskou Davosu a Epos. Outdoor segment doplňuje legenda Suunto. Vítáme nové kolegy Darču, Ondru a Fandu a nezapomínáme ani na potřebné - Armádu spásy.

 
 

1 / 2017

Rok 2016 byl úžasný, ale i náročný! Rostli jsme o skvělých 66 %, dokončili prodejnu, náš fotoateliér a zvládli rekordní vánoční nápor. Poprvé inzerujeme v tisku, pražském metru atd.

 
 

3 / 2017

Přibrzdili jsme s akvizicí nových značek. Rozloučili jsme se s Alfexem a přivítali jsme Junkers a Zeppelin. Celkem jsem tak obhospodařovali portfolio 19 značek.

 
   

12 / 2017

Rok 2017 byl ve znamení optimalizace procesů, ladění značek a navyšování skladu. Do týmu přišel Jirka Bareš a Roman Procházka. Obratově jsme rostli o 25 %, což nám udělalo velkou radost. Přispěli jsme na několik dobročinných projektů, abychom radost šířili i dále.

 
   

4 / 2018

Velký krok pro Helveti! Podařilo se nám získat tak zásadní značky jako Tissot, Junghans, Bulova a Alpina. Ty nás opět posunují vytyčeným směrem. Zároveň jsme portfolio doplnili o Orient, Swiss Military by Chrono a Festinu. Na delší dobu tak máme s novými značkami splněno a v portfoliu je jich 26.

 
 

a dále ...

Máme smělé plány do budoucna, ale především… chceme nadále přinášet radost našim zákazníkům a budeme dělat maximum pro to, abyste s námi byli stále tak spokojení.