| Pohon | Manuální |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 30 m |
od 1 509 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Manuální
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Hodinky Alpina Heritage Tropic-Proof Handwinding AL-480S2H6 odkazuje na model Tropic-Proof ze 60. let minulého století. Velikost pouzdra je 34 mm, milovníci malých retro hodinek si tak přijdou na své. Rozměrem pouzdra je totiž tento model věrný původním modelů.
Hodinky Alpina AL-480S2H6 mají pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli, které je doplněno světle hnědým koženým řemínkem. V nitru pouzdra spolehlivě pracuje švýcarský mechanický strojek s manuálním nátahem AL-480 (základem kterého je strojek Peseux). Strojek disponuje 17 kameny, běží na frekvenci 28800 polokmitů za hodinu a rezerva nátahu činí standardních 42 hodin. Strojek má také funkci "hacking" (zastavení sekundové ručky při nařízení).
Bílý číselník je chráněn safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Voděodolnost tohoto modelu je 30m, zvládne tedy pouze základní kontakt s vodou jako například mytí rukou.
Recenze, testy a články:
Pocast TikTalk Helveti:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Alpina |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Manuální |
| Strojek | AL-480 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 34 mm |
| Výška pouzdra | 9,3 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Hnědá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a body SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Dámské švýcarské hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské švýcarské hodinky Alpina Dámské stříbrné hodinky Pánské stříbrné hodinky Dámské hodinky nad 10000 Kč Dámské manuální hodinky Heritage Pánské bílé hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské manuální hodinky Dámské mechanické hodinky Pánské mechanické hodinky Heritage Heritage Dámské hnědé hodinky Pánské hnědé hodinky Dámské hodinky s koženým řemínkem Pánské hodinky s koženým řemínkem Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Dámské hodinky Alpina Pánské hodinky Alpina
Alpina je pro nás opět krokem výš, krokem mezi tradiční výrobce hodinek, kteří se vyznačují něčím inovativním. Historie Alpiny sahá až do roku 1883. Přesto zůstala moderní značkou a důkazem jsou nové modely s chytrými funkcemi (smartwatch). Na kontě má Alpina několik hodinářských patentů a vlastních řešení: Flyback chronograph, Tourbillon a věčný kalendář. Značka je nám velmi sympatická svým sportovním přístupem.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Pokud se Vám líbí filozofie značky Alpina, ale hledáte spíše společensky laděné modely, můžete se podívat na nabídku sesterské značky Frederique Constant.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Alpina.
Informace o výrobci: Alpina Watch International SA, Rte de la Galaise 8, 1228 Plan-les-Ouates, Švýcarsko / contact@alpina-watches.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: