Aktuálně ke COVID - Máme otevřeno a objednávky posíláme! Přečtěte si detailní přehled.
100%
zákazníků doporučuje

Často kladené dotazy

Často kladené dotazyNěkteré otázky se opakují a tak se pokusíme na ně zde odpovědět. Pokud zde odpověď na vaši otázku nenajdete, neváhejte nás kontaktovat.

 • Posíláte hodinky do zahraničí?
  Ano, hodinky zasíláme také do zahraničí. Před vytvořením objednávky nás kontaktujte pro více informací.
 • Kde si můžu hodinky prohlédnout nebo vyzkoušet?
  Na našem eshopu se snažíme o co nejlepší prezentaci jednotlivých hodinek formou fotek a videí. Chápeme, že někdy to nestačí a je potřeba si hodinky vyzkoušet. Osobní prohlídka je možná v naší provozovně v pražském Karlíně – ulice Vítkova 8. Doporučujeme předem zavolat a ověřit, zdali jsou hodinky skladem.
 • Na vašich stránkách jsem viděl, že si je možné hodinky vyzvednout i v jiných městech, než v Praze. Mohu si je tam také prohlédnout?
  Hodinky si můžete prohlédnout pouze v Praze. V ostatních městech máme výdejní místa zprostředkovaná společností Uloženka. Pokud máte zájem o prohlídku hodinek a nemáte cestu do Prahy, tak nás kontaktujte a my se pokusíme něco vymyslet. Případně můžeme hodinky poslat na vaši adresu a nebudete-li spokojen, můžete hodinky bez problému vrátit.
 • Jak dlouho vydrží u hodinek baterie?
  Výdrž baterie se liší dle typu baterie a strojku. Standartní výdrž baterie v hodinkách je 3-5 let. U hodinek s nadstandartními funkcemi jako jsou stopky, nebo druhá časová zóna, se může výdrž baterie lišit dle četnosti používání těchto funkcí.
 • Kde si můžu vyměnit baterii, aby nedošlo ke ztrátě záruky?
  Hodinky můžete svěřit nám a my baterii necháme vyměnit v autorizovaném servise, nebo můžete využít jakékoliv hodinářství, kde vám udělají výměnu baterie a následnou zkoušku vodotěsnosti. O záruku byste přišli pouze v případě, že by došlo k poškození hodinek neodbornou manipulací, nebo vložením špatné baterie.
 • Poskytujete také pozáruční servis hodinek?
  Ano, jsme schopni dodat veškeré dostupné díly. O vaše hodinky se rádi postaráme i po záruční době. Případně vás můžeme odkázat na naše servisní partnery.
 • Co když jsem ztratil záruční list?
  Pokud se nám prokážete, že jste hodinky koupil u nás, tak vám rádi vypíšeme nový záruční list.
 • Lze u nabízených hodinek vyměnit řemínek za jiný?
  Ano, lze. Pokud máte zájem o hodinky, ale rádi byste na nich měli řemínek z jiného modelu, tak nám napište a domluvíme se.
 • Zajišťujete gravírování hodinek?
  Ano, zajišťujeme. Gravírovat na hodinky lze: na spodní stranu hodinek (dýnko), na bok pouzdra hodinek nebo na sponu ocelového náramku. Ozvěte se nám a my s vámi domluvíme možnosti gravírování na vámi vybrané hodinky. Cena gravírování je 690 Kč.
 • Vodotěsnost 100m znamená, že se s hodinkami můžu potápět do hloubky 100 metrů?
  Vodotěsnost 100m znamená, že hodinky vydrží tlak 10ti atmosfér, který odpovídá tlaku sloupce vody v hloubce 100 metrů. Pohybem ruky s hodinkami pod vodou se tlak různě mění. Hodinky s označením 100m jsou tedy vhodné ke koupání a šnorchlování do cca 20 metrů. Pokud hledáte hodinky, které vydrží i hlubinné potápění a nebudete o ně mít ve vodě strach, tak doporučujeme hodinky s vodotěsností 200m a výše. Najdete je v naší kategorii Potapěčské hodinky.Příkladem můžou být hodinky Wenger Sea Force.
 • Jak dlouho vydrží hodinky svítit ve tmě?
  Záleží na použité technologii. Například švýcarská SuperLuminova vydrží nasvícená 3-5 hodin kdežto běžnější technologie mnohem méně. Seiko je svou kvalitní luminiscencí také známo. Vítězem je ale jednoznačne značka Traser, která používá technologii Trigalight a hodinky tak svítí nepřetržitě 15 let.
 • Co dělat, když se ručička stopek nevrátí do původní polohy?
  Občas se stane, že se při vynulování stopek nevrátí jedna z ručiček do původní polohy. Jedná se o běžnou vlastnost hodinek s chronografem (může se stát pří dlouhém stopování, slabé baterce apod). Návod na nastavení ručiček do původní polohy najdete zde.
 • Co dělat, když se hodinky mlží?
  S prudkým poklesem teploty je možné lehké, krátké zamlžení bez tvoření vodních kapek. Ve všech ostatních případech se jedná o důvod k vyhledání servisu. Hodinky budou podrobeny tlakové zkoušce. V případě, že neprojdou, tak se jedná o reklamaci. V opačném případě bylo zamlžení způsobeno nesprávným používáním hodinek (například manipulací s korunkou ve vodě) a oprava hodinek bude konzultována se zákazníkem.
 • Hodinky jsem našel jinde levněji. Je možné dostat slevu?
  Některé značky trpí v ČR tzv. šedým dovozem. Jde pak o hodinky z pochybných zdrojů, různých kvalit a bez záruky (autorizovaný servis je nepřijímá). Ty se vyznačují nižší cenou. Nedoporučujeme je kupovat, ale pokud na ně narazíte, tak nám je pošlete a my se pokusíme Vám cenu snížit.
 • Prodáváte hodinky na splátky?
  Ano, je možné u nás zakoupit hodinky na splátky. Více se dozvíte na stránce Hodinky na splátky.
 • Chtěl bych více kusů hodinek, dostanu slevu?
  Individuálně se s Vámi rádi domluvíme na větším odběru hodinek. Více najdete na stránce hromadná objednávka.
 • Jak to děláte, že jste tak skvělí?
  To víte, snažíme se :) Přistupujeme k prodeji tak, jak bychom si to nejlépe představovali my sami v roli zákazníka.

Máte jiný dotaz? Napište nám nebo zavolejte my vám rádi odpovíme.0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno