| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 1 386 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Ve spolupráci se slovenskou značkou Biatec představujeme výjimečnou limitovanou edici Biatec Heritage LE Helveti Silver.
Historickou postavu Svatopluka I., nejvýznamnějšího panovníka Velkomoravské říše v letech 871 až 894, by měl znát z hodin dějepisu téměř každý. Stejně jako legendu o Svatoplukových třech prutech, v níž Svatopluk vyzývá své tři syny, aby se spojili jako účinná obrana proti sousedním nepřátelům. Na smrtelné posteli Svatopluk svázal tři pruty a podal je prvnímu synovi, aby je zlomil. Když tomu nestačily síly, dal je druhému a podobně i třetímu. Potom rozdělil ty tři pruty, dal jim je po jednom a oni je ihned přelomili. Tímto příkladem je napomenul a pravil: „Zůstanete-li svorni a v lásce, nepřátelé vás nebudou moci porazit. Povstane-li mezi vámi svár a rozdělíte-li se ve tři vlády, nepodléhajíce prvému bratrovi, zahubíte se navzájem a nepřáteli budete zničeni!“ Synové však nedbali tohoto ponaučení, brzy mezi nimi došlo k rozbroji a započal se rozpad Velkomoravské říše.
Hlavní myšlenka krále Svatopluka - "Nepremôže vás nepriateľ, keď budete spolu držať" - je vyryta jako skrytý detail na vnější straně číselníku. Tři pruty ve svazku jsou symbolizovány pod nápisem Heritage.
Chod unikátních hodinek Biatec Heritage LE Helveti Silver zabezpečuje švýcarský mechanický strojek s automatickým nátahem Sellita SW221-1 ve verzi Premium. Tento strojek s 26 kameny pracuje na frekvenci 28 800 polokmitů za hodinu (4Hz) a rezervou nátahu činí klasických 38 hodin. Disponuje také ukazatelem data netradiční formou centrální ručky s datumovou stupnicí na vnější straně číselníku. Strojek je zdobený modřenými šroubky a natažení pera kromě korunky zabezpečuje vlastní rotor Biatecu. Práci strojku můžeme pozorovat přes průhled ze safírového skla s antireflexní vrstvou.
Pouzdro hodinek je vyrobeno z leštěné ušlechtilé oceli a jeho průměr je příjemných 38 mm, délka (lug-to-lug) činí 46 mm, hodinky tak dobře sednou na většinu zápěstí. Pohodlné ovládání ruček umožní velká korunka s logem Biatec.
Číselník tmavě vínové barvy s efektem slunečního brusu skvěle doplňují aplikované indexy v leštěné úpravě a leštěné ručky. Samozřejmostí je safírové sklíčko, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Dobrou čitelnost za ostrého světla pak zajišťuje vnitřní antireflexní vrstva. Voděodolnost těchto hodinek je 50 m (5 ATM), zvládnou tedy i kontakt s vodou, jako je sprcha či déšť. Na ruce hodinky drží řemínek z kůže aligátora.
S objednáním této limitované edice neotálejte, vyrobeno bude pouhých 5 kusů.
Model je dodáván v krabičce dle dostupnosti.
Recenze a testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Helveti |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské |
| Původ | Slovenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Sellita SW221-1 Premium (Top) |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
46 mm |
| Výška pouzdra | 9,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Vínová |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Aligátoří kůže |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum, Průhledné dýnko |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské automatické hodinky Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Dámské hodinky v akci Dámské stříbrné hodinky Exclusive Pánské hodinky s datem Pánské hodinky v akci Pánské stříbrné hodinky Dámské černé hodinky Dámské hodinky limitované edice Heritage Pánské limitované edice hodinek Dámské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky nad 10000 Kč Black Friday Black Friday Dámské červené hodinky Dámské mechanické hodinky Dámské slovenské hodinky Exclusive Pánské červené hodinky Pánské mechanické hodinky Pánské slovenské hodinky Unisex hodinky Black Friday Heritage Výprodej hodinek Biatec Dámské hodinky s datem Dámské hodinky s koženým řemínkem Fanshop a nářadí Pánské hodinky s koženým řemínkem Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Dámské hodinky Biatec Pánské hodinky Biatec Helveti
Produkty, které hrdě nesou naši značku Helveti.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: