| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 100 m |
od 1 189 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Speciální edice Biatec Majestic SE 01 WDL zaujme především uhrančivým smaragdovým číselníkem a elegantními detaily.
Jedinečnost modelu zvýrazňuje smaragdově zelený číselník s kruhovým vzorem, jehož mimořádnost doplňují vysoce leštěné indexy a ručičky - obojí pozlacené růžovým zlatem. Stejný design nese i logo značky, již tradičně umístěné na pozici 12 hodiny.
Pouzdro hodinek o průměru 40 mm (bez korunky) a 44,4 mm s korunkou je vyrobeno z nerezové oceli 316L s povrchovou úpravou v barvě růžového zlata stejně jako detaily číselníku. Díky velikosti lze model zařadit mezi středně velké hodinky. Do nejmenšího detailu vypracovaný číselník pak chrání kvalitní a téměř nepoškrabatelné safírové sklíčko s dvojitou antireflexní vrstvou.
Pod průhledným dýnkem, které taktéž tvoří safírové sklíčko s antireflexem se nachází stříbrná mince s motive značky Biatec - jezdcem na koni. To umožňuje unikátní pohled na strojek - v tomto případě švýcarský automatický kalibr Sellita SW200-1. Hodinky se mohou pochlubit automatickým nátahem, rezervou chodu 41h, funkcí hacking a Incabloc (ochrana proti nárazům) a mikroregulací.
Model je dostupný ve dvou variantách. A to na černém koženém řemínku z aligárota o šířce 20 mm a tloušťce 4,5 mm nebo kovovým náramkem s povrchovým pozlacením v barvě růžového zlata.
K bezpečnosti hodinek přispívá těsnění odolné vůči chemikáliím a voděodolnost do 100 m.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Biatec |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Slovenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Sellita SW200-1 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
41 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
48 mm |
| Výška pouzdra | 11,6 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Růžové zlato |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
překlápěcí |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Růžové zlato |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské zlaté hodinky Exclusive Pánské hodinky nad 10000 Kč Exclusive Pánské mechanické hodinky Pánské slovenské hodinky Biatec Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské růžové hodinky Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské zelené hodinky Pánské hodinky Biatec
Slovo Biatec je pravděpodobně jméno panovníka, který se objevuje na starých keltských mincích ražených na území dnešní Bratislavy. Dnes tento název nese mladá slovenská hodinářská značka, která se hlásí ke slovenskému kulturnímu dědictví, a vás nadchne skvělou hodinařinou a velmi povedeným designem.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Značka Biatec vyrábí elegantnímechanické hodinkyza využití nejmodernějších technologií. V hodinkách používá kvalitní švýcarské mechanické strojky. Design hodinek Biatec je elegantní a stylový, přesto jednoduchý, takže se hodinky hodí jak ke každodennímu nošení, tak pro zvláštní příležitosti. Limitované edice se inspirují významnými slovenskými symboly nebo historickými technologickými výdobytky. Za vše mluví motto Biatecu: "Při hledání dokonalosti..."
Další zajímavosti o značce se dočtete v článku na blogu.
Informace o výrobci: Pod dráhami 11, 96001 Zvolen, Slovensko / info@biatecwatches.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: