Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
46 g
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Boccia Titanium 3613-02 disponují kulatým, titanovým pouzdrem, které drží na ruce díky koženému řemínku. Tento model je specifický svým pohonem, a to s automatickým nátahem, což je u této značky naprostý unikát. Hodinky lze využít jak na běžné nošení, tak i jako doplněk do společnosti.
Bílý ciferník chrání minerální sklíčko, které je velice odolné vůči poškození a nárazům. Vodotěsnost modelu dosahuje 50M - tedy vhodné na běžný styk s vodou (mytí rukou/sprchování/déšť). Zajímavostí u těchto hodinek, mimo automatický nátah, je průhled cíferníkem na strojek, což dotváří celkový skvělý design. Automatický japonský strojek Miyota disponuje 21 kameny a frekvencí 3Hz (21.600 kmitů za hodinu) a rezervou chodu 38 hodin.
Záruka na hodinky Boccia Titanium je 5 let.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Boccia Titanium |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 46 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota 8215 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+25 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ne |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky SuperLuminova |
| Další funkce | Průhled ciferníkem na strojek, 21 kamenů, Frekvence 3Hz (21.600 kmitů/hodina) |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Německá firma Boccia Titanium se specializuje na výrobu hodinek z titanu a keramiky. Titan neobsahuje nikl a je tedy zcela antialergický. Hodinky Boccia Titanium spojují německou preciznost zpracování s dokonalým materiálem. Ne náhodou se tak staly v Německu nejprodávanější značkou do 500€.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Boccia Titanium.
Informace o výrobci: Tutima Uhrenfabrik GmbH, Trendelbuscher Weg 16-18, 27770 Ganderkesee, Německo / info@bocciatitanium.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: