| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 77 g |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 154 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
77 g
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Boccia Titanium 3750-04 mají titanové pouzdro kulatého tvaru s lunetou z leštěného titanu. Řemínek je vyveden rovněž z titanu. Hodinky jsou vyrobeny především na běžné nošení a sport.
Ciferník tmavé barvy chrání safírové sklíčko, které je velice odolné vůči poškrábání - nelze téměř vůbec poškrábat. Vodotěsnost tohoto modelu dosahuje 50M - tedy vhodné k běžnému styku s vodou (déšť/sprchování/mytí rukou). V pravé části číselníku na 3. pozici se nachází ukazatel data. Tento model disponuje rovněž chronografem, tzn. stopkami.
Záruka na hodinky Boccia Titanium je 5 let.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Boccia Titanium |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 77 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Titan |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky se stopkami Pánské společenské hodinky Pánské bateriové hodinky (Quartz) Pánské hodinky do 5000 Kč Pánské hodinky s datem Pánské stříbrné hodinky Pánské titanové hodinky Pánské černé hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské německé hodinky Sport Sport Boccia Titanium Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské hodinky Boccia Titanium
Německá firma Boccia Titanium se specializuje na výrobu hodinek z titanu a keramiky. Titan neobsahuje nikl a je tedy zcela antialergický. Hodinky Boccia Titanium spojují německou preciznost zpracování s dokonalým materiálem. Ne náhodou se tak staly v Německu nejprodávanější značkou do 500€.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Boccia Titanium.
Informace o výrobci: Tutima Uhrenfabrik GmbH, Trendelbuscher Weg 16-18, 27770 Ganderkesee, Německo / info@bocciatitanium.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: