Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
50 g
Vodotěsnost
30 m
Náramkové hodinky Bulova 97C106, patřící do modelové řady Classic, nabízí elegantní design, díky kterému jsou vhodným doplňkem ke košili, či obleku. Jejich nadčasovost z nich však dělá ideální doplněk pro každý den.
Stříbrný ciferník s tzv. slunečním brusem, jenž je podkladem tištěné minutové stupnici, zlatým leštěným ručkám a indexům na pozicích hodin, je chráněn minerálním sklíčkem. Hodinky upoutají propracovanými detaily v podobě tvaru pouzdra a přechodů leštěných a broušených ploch. Ručky hodinek jsou opatřeny luminiscencí a usnadňují tak odečet času při zhoršených světelných podmínkách. Ocelové pouzdo hodinek je opatřeno PVD úpravou povrchu, díky níž získavá svou zlatou barvu, doplněno je hnědým koženým řemínkem se vzorem krokodýlí kůže. Zajímavostí je, vedle běžného datumového okénka, ukazatel dne na pozici 12. hodiny, jehož umístění umožňuje zobrazit celý název dne. Hodinky disponují vodotěsností 30 m - snesou náhodný kontakt s vodou při mytí rukou, dešti.
Hledáte-li hodinky vhodné jako každodenní doplněk, jsou Bulova Classic Surveyor 97C106 díky svým parametrům a designu tím pravým řešením.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bulova |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 50 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota 2350-20A |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 39 mm |
| Výška pouzdra | 10,3 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Příběh značky Bulova začíná v r. 1875 a má kořeny v Čechách. Zakladatelem byl totiž český rodák Josef Bulova, který v New Yorku zakládá J. Bulova Company. Podařilo se mu vybudovat velkou hodinářskou manufakturu. V roce 1912 byla výroba přesunuta do švýcarského Bielu. Kromě vývoje technologických novinek bodovala firma i na poli marketingu. Jako první využila televizní reklamy.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Největších úspěchů dosahovala Bulova ve vývinu elektronicky poháněných hodinek. Vrcholem bylo uvedení systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O další legendární moment se postaral americký astronaut David Scott. Ten při misi Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na procházku po Měsíci.
Značka Bulova nezahálí a dál nabízí špičkové produkty na poli přesnosti. V nabídce najdeme High performance quartz strojek pracující na vysoké frekvenci (262 kHz) s přesností cca 10s za rok, případně strojek Curv, který je navíc prvním zahnutým strojkem s chronografem na světě.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bulova.
Informace o výrobci: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: