Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Hodinky Bulova Frank Sinatra 96B348 Fly Me To The Moon patří do speciální edice, vzdávající hold legendárnímu umělci Franku Sinatrovi. Výjimečné modely se vyznačují nezaměnitelným stylem, který byl typický také pro samotného Sinatru. Modely jsou pojmenovány podle Sinatrových nejoblíbenějších písní, v tomto případě pak písni "Fly Me To The Moon".
Pouzdro hodinek Bulova Frank Sinatra 96B348 Fly Me To The Moon má soudkovitý tvar a je vyrobeno z ušlechtilé oceli. Doplňuje jej kožený řemínek se vzorem ještěrčí kůže, zakončený překlápěcí sponou. Hodinky pohání japonský mechanický strojek Miyota 8215 s automatickým nátahem, možností nátahu korunkou a rezervou chodu 42 hodin. Nechybí ani ukazatel data na pozici 3. hodiny. Strojek s frekvencí chodu 21600 polokmitů za hodinu lze pozorovat díky průhlednému dýnku. Dýnko nese informace o názvu skladby a zařazení do kolekce.
Přehledný tmavý číselník s paprskovitou strukturou vycházející od středu k okrajům, působí zajímavým retro dojmem, je osazen plastickými číslicemi a indexy na hodinových pozicích a mečovými ručkami. Nepřehlédnutelným prvkem číselníku je Sintarův podpis ve spodní části. Zajímavostí je značení korunky symbolem klobouku Fedora, který máme s umělcem neodmyslitelně spjatý. Číselník chrání safírové sklíčko s antireflexní vrtstvou, vynikající vysokou odolností a skvělou čitelností. Voděodolnost modelu je 30 m, snese kontakt s vodou při mytí rukou a dešti.
Hodinky jsou dodávány ve speciální krabičce.
Zakladatelem původní značky Bulova byl český rodák Josef Bulova, který v New Yorku založil firmu J. Bulova Company. Podařilo se mu vybudovat velkou hodinářskou manufakturu, která se proslavila po celém světě hlavně svými inovacemi (např. právě ladičkové hodinky), nebo výrobou hodinek, které se dostaly až na Měsíc. Hledáte-li unikátní hodinky, jsou Bulova Frank Sinatra 96B348 díky svému designu a odkazu tou pravou volbou.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bulova |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota 8215 |
| Přesnost chodu v sekundách | -20/+40 s/den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 39 mm |
| Výška pouzdra | 11,8 mm |
| Tvar pouzdra | Soudkové |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Překlápěcí |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Další funkce | Speciální edice |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Příběh značky Bulova začíná v r. 1875 a má kořeny v Čechách. Zakladatelem byl totiž český rodák Josef Bulova, který v New Yorku zakládá J. Bulova Company. Podařilo se mu vybudovat velkou hodinářskou manufakturu. V roce 1912 byla výroba přesunuta do švýcarského Bielu. Kromě vývoje technologických novinek bodovala firma i na poli marketingu. Jako první využila televizní reklamy.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Největších úspěchů dosahovala Bulova ve vývinu elektronicky poháněných hodinek. Vrcholem bylo uvedení systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O další legendární moment se postaral americký astronaut David Scott. Ten při misi Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na procházku po Měsíci.
Značka Bulova nezahálí a dál nabízí špičkové produkty na poli přesnosti. V nabídce najdeme High performance quartz strojek pracující na vysoké frekvenci (262 kHz) s přesností cca 10s za rok, případně strojek Curv, který je navíc prvním zahnutým strojkem s chronografem na světě.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bulova.
Informace o výrobci: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: