| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | 188 g |
| Vodotěsnost | 200 m |
od 385 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
188 g
Vodotěsnost
200 m
Pánské sportovní hodinky Bulova Marine Star Series B 98B467 na první pohled upoutají především výrazným potápěčským designem, robustním zpracováním a moderním číselníkem inspirovaným barvami oceánu. Model představuje novou generaci oblíbené kolekce Marine Star, která spojuje sportovní charakter, vysokou odolnost a univerzální design vhodný pro každodenní nošení i dobrodružství mimo hranice města.
Zelený číselník přechází od jasně zeleného středu až po temně černé okraje a evokuje tak mořskou hladinu a postupně se prohlubující vody oceánu. Je podkladem dobře čitelným aplikovaným indexům na pozicích hodin. Chráněn je safírovým sklíčkem. Na číselník barevně navazuje také mzelenočerná jednosměrně otočná luneta s minutovým značením.
Sportovní charakter hodinek podtrhuje šroubovací korunka a robustní náramek typu H-link, který zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení. Náramek v barevném provedení bicolor je zakončen překlápěcí sponou s pojistkou a potěší systém rychloupínání.
Pro lepší čitelnost ve tmě a při zhoršených světelných podmínkách jsou výrazné ručky a indexy opatřené luminiscencí.
Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem Miyota 8215 dosahující rezervy chodu kolem 42 hodin. Chod strojku je možné sledovat také průhledným dýnkem. Strojek je vybaven funkcí data na pozici 3. hodiny.
Průměr pouzdra je 41 mm. Voděodolnost 200 m předurčuje hodinky nejen pro každodenní nošení, ale také pro plavání, šnorchlování a další vodní aktivity.
Hledáte-li hodinky vhodné jako doplněk pro vaše sportovní aktivity, volný čas, hodinky, které můžete použít při téměř jakékoliv příležitosti, jsou Bulova Marine Star Series B 98B467 díky své výbavě a designu skvělou volbou.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bulova |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 188 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota 8215 |
| Přesnost chodu v sekundách | -20/+40 s/den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
47,8 mm |
| Výška pouzdra | 13,2 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné, Zlaté |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
překlápěcí spona s bočním otevíráním |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Bicolor |
Rychlostěžejky ![]() |
ano |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
jednosměrně otočná |
| Funkce | Datum, Otočná luneta |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské hodinky Bulova Pánské ocelové hodinky Pánské zlaté hodinky Pánské hodinky s datem Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Automatic Automatic Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské mechanické hodinky Pánské potápěčské hodinky Marine Star Bulova Marine Star Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské zelené hodinky
Příběh značky Bulova začíná v r. 1875 a má kořeny v Čechách. Zakladatelem byl totiž český rodák Josef Bulova, který v New Yorku zakládá J. Bulova Company. Podařilo se mu vybudovat velkou hodinářskou manufakturu. V roce 1912 byla výroba přesunuta do švýcarského Bielu. Kromě vývoje technologických novinek bodovala firma i na poli marketingu. Jako první využila televizní reklamy.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Největších úspěchů dosahovala Bulova ve vývinu elektronicky poháněných hodinek. Vrcholem bylo uvedení systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O další legendární moment se postaral americký astronaut David Scott. Ten při misi Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na procházku po Měsíci.
Značka Bulova nezahálí a dál nabízí špičkové produkty na poli přesnosti. V nabídce najdeme High performance quartz strojek pracující na vysoké frekvenci (262 kHz) s přesností cca 10s za rok, případně strojek Curv, který je navíc prvním zahnutým strojkem s chronografem na světě.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bulova.
Informace o výrobci: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: