| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 100 m |
od 422 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Bulova Racer Chronograph 98B432 v první řadě upoutají designem který nezapře inspiraci ve světě motorsportu. Model Racer Chronograph je postavený na historii působení značky v motoristickém sportu – od závodů v minikárách po nejvyšší úrovně automobilových závodů a jsou stylovým vyjádřením závodní historie a vášně pro rychlost.
Ocelové pouzdro hodinek, jehož tvary jsou inspirovány aerodynamikou vozů, je doplněno ocelovým náramkem zakončeným motýlovou sponou, u nějž potěší systém rychloupínání. Model je vybaven ukazatelem data, 24hodinovým zobrazením času a stopkami. Stopky, s nimiž je možné měřit intervaly od délce 59 min a 59 s s přesností 1/1 vteřiny, se ovládají tlačítky na boku pouzdra - vrchní stopky spouští a zastavuje, spodní nuluje naměřené hodnoty. Patří jim čítač na pozici 9. hodiny. 24hodinový ukazatel času je pak umístěn v subciferníku na pozici 3. hodiny.
Sportovní styl dotváří luneta s tachymetrickou stupnicí, použitý náramek a celkové provedení doplněné oranžovými prvky. Číselník s výraznými luminiscenčními ručkami a indexy chrání safírové sklíčko s vnitřním antireflexem. Hodinky pohání bateriový strojek Miyota 0S21. Průměr pouzdra je pro většinu pánských zápěstí ideálních 42 mm. Voděodolnost hodinek je 100 m.
Recenze a testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bulova |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota 0S21 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/1 sek. |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
47 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Soudkové |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Světle modrá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
ručičky a indexy |
| Další funkce | 24hodinové zobrazení času |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky Bulova Pánské hodinky se stopkami Pánské nejprodávanější hodinky Pánské ocelové hodinky Archive Series Archive Series Pánské bateriové hodinky (Quartz) Pánské hodinky s datem Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské modré hodinky Bulova Pánské hodinky s ocelovým náramkem Hodinky dárek pro muže Pánské hodinky se safírovým sklíčkem
Příběh značky Bulova začíná v r. 1875 a má kořeny v Čechách. Zakladatelem byl totiž český rodák Josef Bulova, který v New Yorku zakládá J. Bulova Company. Podařilo se mu vybudovat velkou hodinářskou manufakturu. V roce 1912 byla výroba přesunuta do švýcarského Bielu. Kromě vývoje technologických novinek bodovala firma i na poli marketingu. Jako první využila televizní reklamy.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Největších úspěchů dosahovala Bulova ve vývinu elektronicky poháněných hodinek. Vrcholem bylo uvedení systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O další legendární moment se postaral americký astronaut David Scott. Ten při misi Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na procházku po Měsíci.
Značka Bulova nezahálí a dál nabízí špičkové produkty na poli přesnosti. V nabídce najdeme High performance quartz strojek pracující na vysoké frekvenci (262 kHz) s přesností cca 10s za rok, případně strojek Curv, který je navíc prvním zahnutým strojkem s chronografem na světě.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bulova.
Informace o výrobci: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Dobrý den, pane Voběrku,
děkujeme za Vaši zprávu. Máte samozřejmě pravdu, strojek Miyota 0S21 je schopen měřit čas s přesností na 1/1 sekundy, a to po dobu 59 minut a 59 sekund. Moc děkujeme za upozornění na chybu, popis upravíme a do emailu Vám posíláme malou odměnu pro případný příští nákup :)
Přejeme, ať hodinky skvěle slouží a dělají radost.
Za Helveti.cz - Darina Vokrojová
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde:
Jirka Voběrek 21. 12. 2025
“Není to ani tak dotaz, jen upozornění. U tohohle modelu Bulova Racer Chronograph 98B432 stopky měří s přesností na jednu vteřinu, nikoliv na jednu pětinu vteřiny, jak uvádíte. Mám je zrovna na ruce (ano, koupené u vás), tak to vidím in natura :-). Na měření rychlosti je to málo, na měření času louhování čaje nebo vaření vajec je to cajk :-D.
Krásné vánoční svátky vám všem!
Jirka“