Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Náramkové hodinky Bulova Regatta 98P192 jsou skvělou volbou pro ženy hledající elegantní hodinky využitelné na každodenní nošení, případně jako vhodný doplněk do společnosti. Dámy ocení především perleťový ciferník osazený 11 diamanty, jenž z hodinek dělá šperk a podtrhuje jejich kouzlo.
Světlý perleťový ciferník, jenž je podkladem plastickému logu značky a jedenácti diamantům na pozicích hodin, je chráněn safírovým sklíčkem. Elegance modelu je podtržena použitím subtilních ruček bez nánosu luminiscence, úzkou lunetou a celkovou výškou pouzdra pouhých 5,5 mm. Pouzdro i náramek hodinek jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli v barevném provedení bicolor, zde s růžovozlatým PVD. Srdcem hodinek je tenký bateriový strojek Miyota. Zajímavostí modelů Regatta je korunka umístěná na pozici 2. hodiny, zajišťující skvělý pocit z hodinek na zápěstí. Hodinky disponují vodotěsností 30 m - snesou náhodný kontakt s vodou při mytí rukou, dešti.
Hledáte-li hodinky vhodné jako doplněk ke kostýmku, hodinky, které můžete použít při jakékoliv příležitosti, jsou Bulova Regatta 98P192 díky svým parametrům (výška pouzdra pouhých 5,5 mm) a designu tím pravým řešením.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bulova |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 30 mm |
| Výška pouzdra | 5,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Stříbrné, Růžové zlato |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Perleť |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Bicolor |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Příběh značky Bulova začíná v r. 1875 a má kořeny v Čechách. Zakladatelem byl totiž český rodák Josef Bulova, který v New Yorku zakládá J. Bulova Company. Podařilo se mu vybudovat velkou hodinářskou manufakturu. V roce 1912 byla výroba přesunuta do švýcarského Bielu. Kromě vývoje technologických novinek bodovala firma i na poli marketingu. Jako první využila televizní reklamy.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Největších úspěchů dosahovala Bulova ve vývinu elektronicky poháněných hodinek. Vrcholem bylo uvedení systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O další legendární moment se postaral americký astronaut David Scott. Ten při misi Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na procházku po Měsíci.
Značka Bulova nezahálí a dál nabízí špičkové produkty na poli přesnosti. V nabídce najdeme High performance quartz strojek pracující na vysoké frekvenci (262 kHz) s přesností cca 10s za rok, případně strojek Curv, který je navíc prvním zahnutým strojkem s chronografem na světě.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bulova.
Informace o výrobci: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: