| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 30 m |
od 360 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Sportovně elegantní dámské hodinky Bulova Super Seville Mini 96L353 na první pohled zaujmou především menším pouzdrem s lehkým retro nádechem 70. let a výraznou vroubkovanou lunetou. Díky svému jemnějšímu provedení a kompaktním rozměrům působí velmi elegantně a představují ideální doplněk pro každodenní nošení.
Bulova opět sáhla do svých archivů a pro fanoušky značky připravila moderní interpretaci ikonického modelu Super Seville ze 70. let. Varianta Mini zachovává typický design s integrovaným náramkem a charakteristickým televizním tvarem pouzdra, avšak v menším, dámském provedení.
Světlý perleťový číselník, který si hraje se světlem, je podkladem aplikovaným indexům na pozicích hodin, je chráněn safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexem. Nepřehlédnutelným prvkem je vedle samotného číselníku také vroubkovaná luneta, která dodává hodinkám nádech elegance. Na stříbrných ručkách a bodech u hodinových indexů najdeme luminiscenci, usnadňující odečet času při zhoršených světelných podmínkách.
Hodinky pohání spolehlivý bateriový strojek Miyota 5Y26, který vyniká přesností a nenáročnou údržbou.
Ocelové pouzdro o průměru 25 mm plynule přechází do integrovaného třířadého náramku, zakončeného motýlkovou sponou s tlačítky. Hodinky jsou voděodolné do 30 m, zvládnou tedy běžný kontakt s vodou při mytí rukou a dešti.
Bulova Super Seville Mini 96L353 jsou ideální volbou pro ženy, které hledají stylové hodinky s vintage inspirací, moderním zpracováním a univerzálním využitím, ať už jako doplněk pro méně formální příležitosti, nebo pro každodenní nošení.
Sdílíte-li s partnerem zálibu v klasickém designu, smysl pro eleganci, je možné vytvořit set v s některým z pánských modelů Bulova Super Seville Precisionist, který bude vhodným dárkem k výročí, svatbě, nebo jiným jedinečným příležitostem.
Recenze, testy a články:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bulova |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota 5Y26 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
4 roky |
| Rozměr pouzdra | 25 mm |
| Výška pouzdra | 7,6 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá perleť |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 7 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a body |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Archive Series Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Archive Series Dámské bateriové hodinky (Quartz) Dámské stříbrné hodinky Dámské hodinky Bulova Dámské hodinky nad 10000 Kč Dámské hodinky novinky Bulova Dámské hodinky s ocelovým náramkem Dámské hodinky se safírovým sklíčkem
Příběh značky Bulova začíná v r. 1875 a má kořeny v Čechách. Zakladatelem byl totiž český rodák Josef Bulova, který v New Yorku zakládá J. Bulova Company. Podařilo se mu vybudovat velkou hodinářskou manufakturu. V roce 1912 byla výroba přesunuta do švýcarského Bielu. Kromě vývoje technologických novinek bodovala firma i na poli marketingu. Jako první využila televizní reklamy.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Největších úspěchů dosahovala Bulova ve vývinu elektronicky poháněných hodinek. Vrcholem bylo uvedení systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O další legendární moment se postaral americký astronaut David Scott. Ten při misi Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na procházku po Měsíci.
Značka Bulova nezahálí a dál nabízí špičkové produkty na poli přesnosti. V nabídce najdeme High performance quartz strojek pracující na vysoké frekvenci (262 kHz) s přesností cca 10s za rok, případně strojek Curv, který je navíc prvním zahnutým strojkem s chronografem na světě.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bulova.
Informace o výrobci: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: