Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Náramkové hodinky Bulova Wilton Quartz Chronograph 96B288 patřící do modelové řady Classic nabízí klasický design, díky kterému jsou hodinky vhodným doplňkem ke košili, či obleku. Jejich nadčasovost z nich však dělá ideální doplněk pro každý den.
Černý ciferník s gilošovaným středem, jenž je podkladem plastickým římským číslicím na pozicích hodin, je chráněn minerálním sklíčkem. Ručky hodinek jsou opatřeny luminiscencí a usnadňují tak odečet času při zhoršených světelných podmínkách. Srdcem hodinek je bateriový strojek Miyota 6S20-00A, který disponuje funkcí stopek a ukazatelem data mezi 4. a 5. hodinou. Po obvodu číselníku pak najdeme tachymetrickou stupnici. Pouzdro i náramek hodinek jsou vyrobeny z nerezové oceli. Voděodolnost těchto hodinek je 30 m, zvládnou tedy mírný kontakt s vodou, jako například déšť či mytí rukou.
Hledáte-li hodinky vhodné jako doplněk k obleku, hodinky, které můžete použít při jakékoliv příležitosti, jsou Bulova Wilton Quartz Chronograph 96B288 díky svým parametrům a designu tím pravým řešením.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Bulova |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota 6S20-00A |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/10 sek. |
| Rozměr pouzdra | 46,5 mm |
| Výška pouzdra | 12,3 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky, Tachymetr |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Příběh značky Bulova začíná v r. 1875 a má kořeny v Čechách. Zakladatelem byl totiž český rodák Josef Bulova, který v New Yorku zakládá J. Bulova Company. Podařilo se mu vybudovat velkou hodinářskou manufakturu. V roce 1912 byla výroba přesunuta do švýcarského Bielu. Kromě vývoje technologických novinek bodovala firma i na poli marketingu. Jako první využila televizní reklamy.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Největších úspěchů dosahovala Bulova ve vývinu elektronicky poháněných hodinek. Vrcholem bylo uvedení systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O další legendární moment se postaral americký astronaut David Scott. Ten při misi Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na procházku po Měsíci.
Značka Bulova nezahálí a dál nabízí špičkové produkty na poli přesnosti. V nabídce najdeme High performance quartz strojek pracující na vysoké frekvenci (262 kHz) s přesností cca 10s za rok, případně strojek Curv, který je navíc prvním zahnutým strojkem s chronografem na světě.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Bulova.
Informace o výrobci: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: