Pohon | Bateriový Quartz |
Materiál pouzdra | Titan |
Materiál sklíčka | Safírové |
Hmotnost | |
Vodotěsnost | 50 m |
od 154 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Candino Gents Titanium C4605/1, z modelové řady Titanium, se vyznačují univerzálním vzhledem, který se hodí nejen do společnosti, ale i pro běžné nošení.
Pouzdro hodinek Candino Gents Titanium C4605/1 je vyrobeno z titanu. Uvnitř se skrývá bateriový švýcarský strojek. Na tradiční pozici 3 se nachází praktický ukazatel data. Ručičky a body nad číslicemi jsou opatřeny luminiscencí. Vše chrání safírové sklíčko.
Díky průměru 41 mm padnou hodinky na většinu pánských zápěstí. Voděodolnost tohoto modelu je stanovena na 5 ATM, hodinky tedy zvládnou lehký kontakt s vodou, jako je mytí rukou či sprchování.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
Značka | Candino |
Určení | Pánské |
Použití | Společenské |
Původ | Švýcarské |
Záruka | 5 roků |
Vodotěsnost | 50 m |
Pohon | Bateriový Quartz |
Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rozměr pouzdra | 41 mm |
Tvar pouzdra | Kulaté |
Materiál pouzdra | Titan |
Materiál sklíčka | Safírové |
Číselník | Analogový |
Barva číselníku | Bílá |
Materiál pásku | Titan |
Spona ![]() |
Překlápěcí |
Šířka pásku | 22 mm |
Barva náramku | Šedá |
Datum | Ano |
Funkce | Datum |
Baterie | Ano |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a body |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky Hodinky Společenské hodinky Titanium Titanium Švýcarské hodinky Candino Pánské hodinky Candino Titanové hodinky
Značka Candino se zrodila v roce 1947 ve švýcarském městě Herbetswil, kde si hodinář Adolf Flury-Hug otevřel dílnu, v níž realizoval své vizionářské počiny. Ne náhodou dodnes dílna stojí ve své původní podobě vedle současného výrobního závodu – značka totiž dodnes respektuje tradiční přístup k hodinařině, jen dodává hodinkám eleganci a moderní design. Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Značka Candino využívá nejmodernějších technologií k výrobě hodinek s pečetí Swiss Made. Candino vychází z tradiční švýcarské hodinařiny a věnuje zvláštní péči celému procesu výroby. Proto dosahuje nejvyšší úrovně kvality produktů za příznivé ceny.
Podívejte se na modelové řady Elegance, Casual, Petit, Sport Chronos, Classic Timeless, Sport Elegance, Titanium a Automatic.
Helveti.cz je autorizovaný prodejce a specialista značky Candino.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 150 000 Kč = Natahovač Designhütte Optimus 1 70005-61.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde), pojištění hodinek a doprava zdarma.
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: