Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Plast
Hmotnost
47 g
Vodotěsnost
30 m
Casio AQ-230ELT-7AER představují ikonický retro styl Casia v jedinečném pojetí vytvořeném ve spolupráci s britským luxusním designovým domem Liberty. Oblíbený model AQ-230 s hranatým pouzdrem a kombinovaným analogově-digitálním číselníkem dostal zcela nový umělecký nádech díky vzoru inspirovanému proslulým Liberty Paisley Fanfare.
Hodinky zaujmou detailním vyvedením klasického paisley motivu na náramku i číselníku, které elegantně kontrastuje s hranatými liniemi samotného modelu. Nechybí ani detaily jako logo Liberty na sponě a dýnku, což podtrhuje výjimečnost této speciální edice.
Casio AQ 230ELT-7A mají vedle analogového zobrazení času také digitální displej, který zobrazuje druhý čas, datum, den v týdnu, stopky, budík. Kalendář je u hodinek plně automatický a nemusíte se tedy v průběhu času starat o jeho nastavování. Číselník chrání plastové sklíčko.
Pryskyřicové chromované pouzdro hodinek doplňuje kovový náramek, který je oblíbený nejen pro svůj design, ale také snadnou úpravu délky. Pouzdro i náramek jsou vyvedené ve stříbrné barvě.
Díky průměru pouzdra 38,8 x 29,8 mm se hodinky řadí mezi menší/ unisex modely. Voděodolnost tohoto modelu je 30 m - vhodné maximálně na náhodný kontakt s vodu při mytí rukou a dešti.
Hodinky potěší dlouhou výdrží baterie, až 3 roky.
Hodinky jsou dodávané ve speciálním balení, na němž se opakuje motiv Paisley Fanfare.
Liberty
Značka založená roku 1875 Arthurem Lasenbym Libertym je symbolem kreativity, umění a řemeslného mistrovství. Proslavila se především svými potisky, textiliemi a designem. Dodnes je spojována s kulturními spolupracemi a originální estetikou. Ikonický obchod na londýnské Regent Street spojuje svět prémiové módy, krásy, doplňků a interiérového designu, stejně jako vlastní kolekce Liberty.
Recenze a testování:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 2 roky |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 47 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 5154 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±30 / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
3 roky |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 29,8 x 38,8 mm |
| Výška pouzdra | 8,1 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Plast |
| Číselník | Kombinovaný |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Automatický kalendář, Duální čas / GMT |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Unisex hodinky Classic Collection Co nosíme v Helveti Hodinky dárek pro muže Casio
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: