Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
50 g
Vodotěsnost
200 m
Hodinky Casio G-Shock GM-S5600LC-7ER Lover’s Collection navazují na tradici a osvědčené tvary, které jsou mezi námi přes 35 let. Model přebírá oblíbené hranaté pouzdro hodinek Casio G-Shock DW 5000 z roku 1983. Řada G-Shock nabízí již 35 let odolné hodinky s množstvím funkcí v účelném a nadčasovém provedení. Model tak rozšiřuje nabídku modelů s ocelovým pouzdrem v menším průměru 38,4 mm.
Casio G-Shock GM-S5600LC-7ER jsou sportovní hodinky ze série Lover’s Collection, nabízející tentýž design u pánského a dámského modelu - snadno tak můžete mít párové hodinky.
Casio G-Shock GM S5600LC-7 mají digitální displej, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a další funkce. Odolné pouzdro, kombinující plast a ocel, doplňuje pryžový řemínek. Displej chrání minerální sklíčko a zdobí jej rámeček s šedým vzorem, který připomíná texturu látky. Pro snadnou čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny podsvícením displeje. Ten vás svým rozsvícením upozorní na dokončení odpočtu, hodinový signál, nastavený čas alarmu apod. Díky průměru pouzdra 38,4 mm se řadí mezi rozměrově menší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200 m, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat a věnovat se dalším vodním radovánkám. Tímto modelem Casio přináší svým fanouškům po velkém úspěchu limitovaných edic další ocelový model G-Shock z běžné série.
Sdílíte-li s partnerem zálibu ve sportovních hodinkách, je možné vytvořit set v kombinaci s pánským modelem Casio G-Shock GM-5600LC-7ER Lover’s Collection, který bude vhodným dárkem k výročí, nebo jiným jedinečným příležitostem.
Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných sportovních hodinek v atraktivním provedení, ve spojení s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou oproti běžným hodinkám odolnější vůči otřesům a nárazům. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Casio |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 50 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 3489 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/100 sek. |
| Rozměr pouzdra | 38,4 mm |
| Výška pouzdra | 10,9 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Plast, ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Pryž |
Spona ![]() |
Trnová |
| Barva náramku | Bílá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Automatický kalendář |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Režim 12/24, Automatický kalendář, Odpočítávací stopky, Upozornění rozsvícením displeje |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské Casio patří mezi nejprodávanější hodinářské značky na světě. První hodinky z dílny Casia byly digitální a zároveň jako první na světě zobrazovaly datum. Záliba v digitálních hodinkách Casio neopouští ani dnes, přestože velkou část sortimentu už tvoří i analogové hodinky nebo hodinky s kombinovaným zobrazením času.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Do historie hodinařiny se Casio zapsalo svou řadou superodolných hodinek G-Shock, které vybavilo lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot) a skvělým poměrem kvality a ceny. Sláva hodinek G-Shock si časem vyžádala i odlehčenou dámskou verzi - Baby-G. Velké oblibě se těší také řada outdoorových hodinek Casio Pro Trek nebo Casio Edifice. Casio nezaostává ani na poli moderních technologií, důkazem jsou modely vybavené technologií Bluetooth, solární pohon Tough Solar nebo vysoce přesné rádiově řízené hodinky Wave Ceptor.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Casio.
Informace o výrobci: CASIO Europe GmbH, Casio-Platz 1 D-22848 Norderstedt, Německo / info@casio.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: