Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
71 g
Vodotěsnost
200 m
Hodinky Casio G-Shock GA 110-1A jsou pánské sportovní hodinky, které svým majitelům nabízí velké množství funkcí společně s moderním designem hodinek.
Casio G-Shock GA 110-1A mají kombinovaný ciferník (analogový a digitální), který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a spoustu dalších funkcí. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové. Ciferník chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 51 mm se řadí mezi rozměrově vetší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200M, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat, či se dokonce potápět.
Sdílíte-li s partnerkou zálibu ve sportovních hodinkách, je možné vytvořit set v kombinaci s dámským modelem Casio Baby-G BA-110X-7A1ER, který bude vhodným dárkem k výročí, nebo jiným jedinečným příležitostem.
Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou odolnější vůči otřesům a nárazům, než běžné hodinky. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 71 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | 5146 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/1000 sek. |
| Rozměr pouzdra | 51 mm |
| Výška pouzdra | 17 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Pryž |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Kombinovaný |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Pryž |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Odpočet, světové časy, Automatické LED osvětlení, Režim 12/24, Automatický kalendář, Zobrazení rychlosti |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz