Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
168g
Vodotěsnost
200 m
Hodinky Citizen Promaster Skyhawk JW0097-54E jsou populárním modelem značky Citizen. Samozřejmostí je pohon Eco-Drive (napájení světelnou energií), přičemž odpadá nutnost výměny baterie.
Hodinky Citizen JW0097-54E mají rezervu chodu až 8 měsíců a na vybíjení akumulátoru vás hodinky samy upozorní. Vodotěsnost hodinek je 200m a jsou tak vhodné k vodním sportům. Odolnost zajišťuje minerální sklíčko se safírovou vrstvou, která zaručí hodinkám zvýšenou odolnost vůči poškrábání, a bytelné pouzdro. Pouzdro těchto hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli s PVD úpravou, stejně jako jejich náramek.
Spolehnout se lze na další funkce, mezi které patří chronograf (stopky), ukazatel data, luminiscence, věčný kalendář, budík, zobrazení času, zobrazení času ve 30ti světových městech.
Recenze a testování:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Citizen |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 168g |
| Pohon | Solární |
| Strojek | Citizen U706 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
Rezerva chodu ![]() |
8 měsíců |
Přesnost měření stopek ![]() |
1/10 sek. |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Výška pouzdra | 14 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Kombinovaný |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
Stopky ![]() |
Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Tachymetr |
Akumulátor ![]() |
Ano |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
| Další funkce | Věčný kalendář do roku 2100 |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. Protože svým hodinkám věří, je na hodinky Citizen 7 letá záruka.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Z převratných technologií hodinek Citizen určitě znáte Eco-Drive, která označuje solární pohon hodinek. Umělé i přirozené světlo prochází ciferníkem a přes solární článek dobíjí akumulátor, který pohání strojek hodinek. Rezervní doba nabití je 6 měsíců, při odložení a nenošení potom v režimu hybernace až 7 let. Další technologie Citizenu: hodinky řízené rádiovým signálem (Skyhawk AT), hodinky ovládané hlasem a mnoho dalších.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Citizen. Na hodinky poskytujeme záruku 7 let.
Informace o výrobci: Citizen Watch Europe G.m.b.H., Hans-Duncker-Straße 8, D-21035 Hamburg, Německo / shop@citizenwatch.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: