Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
200 m
Hodinky Claude Bernard Aquarider 10222-3C-NINOO patří do řady Aquarider která se vyznačuje vodotěsností 200 m(20 ATM) vhodné jak na běžné koupání, tak i na potápění do 20m. Také i svou elegancí, která potěší sportovně založené muže.
V pouzdře z ušlechtilé oceli průměr 44 mm a výška 11,3 mm je Bateriový Quartz Ronda 5030.D .Tento model disponuje funkcí stopek, jejichž hodnoty lze odečítat na subcifernících na pozici 2,6 a 10 hodiny. Za horších světelných podmínek pomůže luminiscence ručiček a indexů. Na 4. hodině je přehledný ukazatel data. Vše je pod safírovým sklíčkem které je obtížné poškrábat.
Tento elegantně sportovně použitelný model Claude Bernard Aquarider 10222 3C NINOO padne na ruku všem mužům kteří očekávají od hodinek i něco navíc. Vše i díky koženému řemínku oranžové barvy. Hodí se i na každodenní nošení, ostudu neudělají ani ve společnosti. Nejlepší poměr ceny výkon.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Claude Bernard |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní, Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 5030.D |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Výška pouzdra | 11,3 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Ano |
| Barva náramku | Oranžová |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Claude Bernard je nezávislá rodinná značka švýcarských hodinek nesoucí označení kvality a původu Swiss Made. Najdete zde společenské i sportovní modely za příznivé ceny. V nabídce jsou jak hodinky se strojem mechanickým, tak quartzovým.
Přesnost, kvalita, spolehlivost a důraz na detail jsou charakteristické znaky hodinek Claude Bernard. Najdete zde sportovní řadu Aquarider, dámskou módní kolekci Dress Code, elegantní modely řady Slim Line, které vás osloví velmi tenkým pouzdrem. V řadě Classic pak najdete kromě klasických modelů i skeletony s efektním průhledem v číselníku.
Hodinky Claude Bernard odráží nejnovější trendy v mechanických i quartzových verzích a zároveň splňují ideální poměr ceny a kvality hodinek. Více o značce se dozvíte v článku na blogu.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: