Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Drahý kov
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Ve světě luxusních hodinek jsou nadstandardy velmi ceněné. Nadstandardem je jakákoli jiná funkce, než pouhé zobrazení hodin, minut a sekund. Robusto Perpetual GMT, jak naznačuje jeho název, umožňuje nositeli současně vidět „místní čas“ a „domácí čas“, díky čemuž je ideální pro cestování do zahraničí.
Pouzdro hodinek Cuervo y Sobrinos Robusto Perpetual GMT 2824.9Z BS je vyrobeno z osmnáctikarátového růžového zlata. Uvnitř se skrývá švýcarský mechanický strojek s automatickým nátahem CYS 6420 (základem je Dubois-Dépraz 5124 s naástavbou ETA 2892-A2). Ten se může pochlubit rezervou chodu kolem 40 hodin. Jeho činnost si můžeme vychutnat díky průhlednému dýnku ze safírového skla.
Elegantní skeletizovaný číselník doplňují celkem čtyři subčíselníky: na pozici 12 je ukazatel měsíce, na pozici 9 ukazatel dne v týdnu, na pozici 3 den v měsíci a na pozici 6 najdeme zobrazení druhého času. Číselník lemují zlaté číslice a zlaté ručky. Vše chrání safírové sklíčko.
Díky průměru pouzdra 43 mm padnou hodinky Cuervo y Sobrinos Robusto Perpetual GMT 2824.9Z BS na většinu pánských zápěstí. Doplňuje je barevně ladící kožený řemínek z aligátora se sponou z osmnáctikarátového zlata. Voděodolnost je stanovena na 3 ATM, hodinky tedy zvládnou lehčí kontakt s vodou, například při mytí rukou.
V limitované edici bylo vyrobeno pouhých 10 kusů.
Recenze a testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Cuervo y Sobrinos |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | CYS 6420 |
Rezerva chodu ![]() |
40 hodin |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 11,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | 18 karátové zlato |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Skeleton |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Aligátoří kůže |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Duální čas / GMT, Průhledné dýnko |
| Baterie | Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Cuervo y Sobrinos je jediná skutečná luxusní značka hodinek s latinskoamerickým odkazem. Historie značky Cuervo y Sobrinos sahá až do roku 1862, kdy si klenotník Ramón Fernandéz Cuervo otevřel své první klenotnictví na Calle de la Amistad v Havaně. Tento obchod byl předchůdcem společnosti Cuervo y Sobrinos, která však byla založena až později, konkrétně v roce 1882, kdy se k Donu Ramonovi připojili jeho synovci. Odtud také vznikl název Cuervo y Sobrinos (pozn. sobrinos = synovci).
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Hodinky Cuervo y Sobrinos, inspirované a oživené zlatými léty Havany, evokují okázalý a legendární způsob života. Tyto hodinky jsou svědky magického a luxusního světa tvořeného výjimečnou kvalitou, elegancí, kreativitou, exotikou a radostí ze života. Švýcarská výroba, latinské dědictví: výjimečná kombinace švýcarského umu s živým latinským dědictvím přináší hodinkám Cuervo y Sobrinos jedinečnou a nenapodobitelnou hodnotu v rámci švýcarského hodinářského průmyslu.
Helveti.cz je obchodní parter ATT (autorizovaný prodejce Cuervo y Sobrinos) a specialistou značky Cuervo y Sobrinos.
Informace o výrobci: CyS SA, Via Carlo Maderno 54, CH-6825 Capolago, Švýcarsko / contact@cuervoysobrinos.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: