Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Dárková kazeta obsahuje plnicí pero značky Lamy z modelové řady Vista, která je stvořená pro všechny, kteří si potrpí na modernost a praktičnost psacího nástroje, inkoust, konvertor a bombičky.
Modely Vista Transparent mají ergonomicky upravenou úchopovou část, odpružený kovový klip a nasazovací víčko, díky čemuž zaručeně zaujmou náročné uživatele, kteří si zakládají na vkusu a kvalitě. Pero má tělo z tvrzeného ABS plastu a hrot pera o velikost F je z nerezové oceli. Pero nabízí možnost použití jak inkoustových bombiček, tak i plnění z lahvičkového inkoustu.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Typy hrotů:

Recenze a testování
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Plnicí pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Materiál pera | Ocel, Plast |
| Materiál hrotu | Ocel |
| Možnost gravírování | Ne |
| Šířka | 3 cm |
| Výška | 16 cm |
| Délka | 3 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz