| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | 148 g |
| Vodotěsnost | 70 m |
od 705 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
148 g
Vodotěsnost
70 m
Pánské hodinky Davosa Newton Automatic 161.530.70 nabízí klasický pilotní design, který se výborně hodí nejen na zápěstí pilotů, ale i pro každodenní nošení.
U příležitosti 120. výročí prvního pokusu bratří Wrightů o let představuje Davosa novou modelovou řadu Newton Pilot Automatic, která byla vyvinuta speciálně pro náročné potřeby letců, přičemž kombinuje všechny podstatné vlastnosti klasického designu pilotních hodinek s nejvyššími nároky na výrobní kvalitu a použitím nejmodernějších materiálů.
Pouzdro hodinek Davosa 161.530.70 je vyrobeno s ušlechtilé oceli a na ruce je drží náramek ze stejného materiálu. Uvnitř pouzdra tiká mechanický strojek DAV 3021ND (který vychází ze strojku ETA 2824, nebo Sellita SW200) s automatickým nátahem. Jeho práci na frekvenci 28800 polokmitů za hodinu lze pozorovat díky průhlednému dýnku. Za zmínku stojí hlavně skeletovaný rotor samonátahu s ženevskými pruhy. Hodináři společnosti DAVOSA regulovali strojek se zvláštní přesností, aby dosáhli odchylku odpovídající stupni Elaboré. Strojek disponuje možností manuálního nátahu a funkcí hackingu (zastavení sekundové ručky při nastavení času).
Zelený číselník, který vyniká výbornou čitelností a zpracováním, je chráněn safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné vůči poškrábání, antireflexní vrstva pak zajišťuje dobrý odečet času i za ostrého světla. Čitelnost za zhoršených světelných podmínek umožňuje luminiscence SuperLuminova BGW9. Tento model má voděodolnost 70 m (7 ATM), snese tedy základní kontakt s vodou jako déšť, či sprcha.
Recenze a články:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Davosa |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 70 m |
| Hmotnost | 148 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | DAV 3021ND Elaboré |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
49 mm |
| Výška pouzdra | 11,6 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Funkce | Průhledné dýnko, Bez datumovky |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské švýcarské hodinky Pánské hodinky v akci Pánské stříbrné hodinky Pilot Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské letecké hodinky Black Friday Pánské mechanické hodinky Black Friday Pilot Výprodej hodinek Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské zelené hodinky Davosa Pánské hodinky Davosa
Švýcarská značka Davosa navazuje na tradiční řemeslnou výrobu hodinek a bohatou historii firmy Hasler & Co S.A., jejíž počátky se datují do roku 1881. Současná podoba značky vzniká ale až v roce 1993. Hodinky Davosa nabízí výborné zpracování, prvotřídní materiály a kvalitní švýcarské strojky a mezi zákazníky jsou ceněny především za zachování skvělého poměru cena – kvalita.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
V portofoliu naleznete hodinky pro všechny příležitosti. Od sportovních kousků v „potápěčském“ designu až po decentní, společenské hodinky. Na výběr jsou jak mechanické, tak quartzové strojky. Davosa má zkrátka pro každého něco.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Davosa.
Informace o výrobci: DAVOSA Swiss, Bohle GmbH, Bunsenstraße 1a, 32052 Herford, Německo / info@davosa.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: