Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Davosa Business Pilot Chronograph 161.006.45 jsou exkluzivní pánské hodinky v klasickém, leteckém designu. Pohání je zdobený automatický strojek s chronografem, kterým se můžete kochat skrz průhled v zadním víčku.
Davosa Business Pilot Chronograph 161.006.45 nezapřou inspiraci klasickými leteckými hodinkami. Přichází však s moderním provedením a výborným zpracováním z ušlechtilé oceli. Modrý číselník s bílými indexy, ručkami a tzv. "panda" subčíselníky je skvěle čitelný a chrání jej safírové sklíčko, které je maximálně odolné vůči poškrábání. O pohon se stará strojek DAV 3050 (který vychází ze strojku Valjoux 7750 nebo Sellita SW 500), jehož chod lze pozorovat průhledným dýnkem.
Univerzálnost hodinek podtrhuje voděodolnost 100 m (10 ATM), hodinky tedy vydrží i kontakt s vodou, jako je plavání. Dodávány jsou na koženém řemínku.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Davosa |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | DAV 3050 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+25 / den |
Rezerva chodu ![]() |
42 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 15,6 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Švýcarská značka Davosa navazuje na tradiční řemeslnou výrobu hodinek a bohatou historii firmy Hasler & Co S.A., jejíž počátky se datují do roku 1881. Současná podoba značky vzniká ale až v roce 1993. Hodinky Davosa nabízí výborné zpracování, prvotřídní materiály a kvalitní švýcarské strojky a mezi zákazníky jsou ceněny především za zachování skvělého poměru cena – kvalita.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
V portofoliu naleznete hodinky pro všechny příležitosti. Od sportovních kousků v „potápěčském“ designu až po decentní, společenské hodinky. Na výběr jsou jak mechanické, tak quartzové strojky. Davosa má zkrátka pro každého něco.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Davosa.
Informace o výrobci: DAVOSA Swiss, Bohle GmbH, Bunsenstraße 1a, 32052 Herford, Německo / info@davosa.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: