Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
148 g
Vodotěsnost
500 m
Sportovní ultralehké pánské hodinky EDOX Carbon Chronograph Automatic 01125-CLNBUN-NINBU spadají do řady CO-1. Tato modelová řada je určena především milovníkům vodních sportů a potápěčských hodinek.
Hodinky mají karbonové pouzdro a díky kombinaci s řemínkem z přírodního kaučuku nejvyšší kvality hodinky váží pouhých 148 g, což je činí velmi příjemnými na nošení. Černý ciferník chrání safírové sklíčko, jenž je vysoce odolné vůči poškrábání..
Hodinky EDOX 01125-CLNBUN-NINBU jsou poháněny švýcarským mechanickým strojkem Valjoux 7750. Mimo funkce času je model vybaven ukazatelem data a dne v týdnu na pozici 3.hodiny. Model také nabízí praktickou funkci stopek.
Model EDOX 01125-CLNBUN-NINBU se vyznačuje typickým designem potápěčských hodinek, samozřejmostí je tedy výborná čitelnost, luminiscence a jednosměrně otočná potápěčská luneta v barvě pouzdra. Voděodolnost 500m je podpořena šroubovací korunkou i tlačítky stopek a zaručuje odolnost při jakémkoli styku s vodou, včetně hloubkového potápění. Hodinky disponují automatickým heliovým ventilem pro bezproblémové vyrovnání tlaku při vynoření.
Recenze a testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Edox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 500 m |
| Hmotnost | 148 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Caliber 011 (SW 500) |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
46 hodin |
| Rozměr pouzdra | 45 mm |
| Výška pouzdra | 17 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Karbon |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kaučuk |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 25 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Otočná luneta, Stopky, Korunka šroubovací |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
| Další funkce | Heliový ventil |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
EDOX patří k nejrychleji rostoucím švýcarským hodinářským společnostem v cenové hladině od 10.000 do 100.000 Kč. V roce 2024 slaví odivuhodné 140. výročí založení. „Naším cílem je stát se jednou z top 3 švýcarských hodinářských značek této cenové kategorie.“
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
EDOX si buduje trvalé jméno v oblasti sportovní časomíry jako "časomíra mistrů". EDOX je nezávislá švýcarská značka hodinek, která je převážně zaměřená na sportovní modely ve střední a vyšší cenové hladině. Nabízí celou řadu zajímavých modelů zaměřených na klientelu s vyšší kupní silou a citem pro kvalitu.
Hodinky EDOX nesou prestižní Swiss Made logo, důležitou a právně chráněnou známku potvrzující kvalitu luxusních švýcarských hodinek. Od roku 1884 jsou hodinky EDOX ručně sestavovány šikovnými hodináři ve švýcarské Juře, oblasti, která je celosvětově proslulá svým hodinářským uměním.
Více o značce se dozvíte v článku Nová značka v Helveti: Hodinky Edox – časomíra od mistrů hodinářů
Informace o výrobci: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švýcarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: