| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 100 g |
| Vodotěsnost | 300 m |
od 1 337 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
100 g
Vodotěsnost
300 m
Nový přírůstek do modelové řady CO-1, která je od jakživa spojena s potápěním a také se závodními motorovými čluny třídy CO1. Jedná se o model Date Automatic.
Srdcem hodinek je mechanický strojek s automatickým nátahem od švýcarského výrobce Sellita SW200 s rezervou chodu 38h. Pouzdro hodinek je vyrobeno z chirurgické oceli 316L se silnou PVD povrchovou úpravou v černé barvě a má průměr příjemných 42mm. Výška pouzdra je 11,9mm.
Ikonickým prvkem této řady je otočná keramická luneta, kterou můžete u tohoto modelu uzamknout díky charakteristickému systému "Bezel Lock". Hodinky mají silné safírové sklo. Voděodolnost tohoto modelu je 30 ATM/300m.
Zelený číselník s karbonovým vzorem mezi idnexy po vnitřním obvodu číselníku. Na indexech a ručkách je nanesena směr Super-Luminova Grade X1, která se vyznačuje silnější luminiscencí a lepší čitelností. Hodinky mají šroubovací korunku pro zajištění maximální vodotěsnosti a prachotěsnosti, což je typické pro potápěčské a sportovní modely. Dalším prvkem je automatický heliový ventil - je to bezpečnostní mechanismus, který automaticky uvolňuje přetlak helia, jež vniklo do pouzdra během pobytu v hlubinách, čímž zabraňuje poškození sklíčka při výstupu; funguje na principu rozdílu tlaku, kdy se ventil sám pootevře, jakmile okolní tlak klesne a vnitřní tlak hodinek je vyšší, což je klíčové pro saturační potápěče.
Hodinky mají černý kaučukový řemínek s bezpečnostní překlapávací sponou.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Edox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Hmotnost | 100 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Edox Caliber 80 (SW 200) |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Černé |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kaučuk |
Spona ![]() |
překlápěcí |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
jednosměrně otočná |
| Funkce | Datum, Otočná luneta |
Luminiscence ![]() |
Ručička a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
CO-1 CO-1 Pánské automatické hodinky Pánské hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské švýcarské hodinky Pánské hodinky s datem Pánské sportovní hodinky Pánské černé hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské mechanické hodinky Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské zelené hodinky Edox Pánské hodinky Edox
EDOX patří k nejrychleji rostoucím švýcarským hodinářským společnostem v cenové hladině od 10.000 do 100.000 Kč. V roce 2024 slaví odivuhodné 140. výročí založení. „Naším cílem je stát se jednou z top 3 švýcarských hodinářských značek této cenové kategorie.“
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
EDOX si buduje trvalé jméno v oblasti sportovní časomíry jako "časomíra mistrů". EDOX je nezávislá švýcarská značka hodinek, která je převážně zaměřená na sportovní modely ve střední a vyšší cenové hladině. Nabízí celou řadu zajímavých modelů zaměřených na klientelu s vyšší kupní silou a citem pro kvalitu.
Hodinky EDOX nesou prestižní Swiss Made logo, důležitou a právně chráněnou známku potvrzující kvalitu luxusních švýcarských hodinek. Od roku 1884 jsou hodinky EDOX ručně sestavovány šikovnými hodináři ve švýcarské Juře, oblasti, která je celosvětově proslulá svým hodinářským uměním.
Více o značce se dozvíte v článku Nová značka v Helveti: Hodinky Edox – časomíra od mistrů hodinářů
Informace o výrobci: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švýcarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: