| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 30 m |
od 616 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Pánské hodinky EDOX Les Bémonts Ultra Slim Quartz Chronograph 10239-3-AIN z řady Les Bémonts. Nabízí nadčasový a netradiční design, díky kterému jsou ideálním doplňkem pro každodenní nošení. Jsou výbornou volbou, pokud hledáte spolehlivé hodinky za rozumnou cenu.
Hodinky EDOX Les Bémonts Ultra Slim Quartz Chronograph 10239-3-AIN pohání quartzový strojek 5030.D s funkcí hacking, kdy se při nastavování času zastaví vteřinová ručička. Hodinky disponují ukazatelem data na pozici 4. hodiny. Výrazným prvkem hodinek je stříbrný číselník a netradiční tvar pouzdra. Číselník je chráněn safírovým sklíčkem, není jej tedy možné poškrábat. Hodinky disponují i praktickou funkcí stopek.
Pouzdro z kvalitní ušlechtilé oceli je doplněné ocelovým náramkem stříbrné barvy. Vodotěsnost tohoto modelu je 30 m, hodinky tak základní styk s vodou jako mytí rukou. Průměr pouzdra činí 42 mm, hodinky tak dobře sednou na většinu pánských zápěstí.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Edox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Caliber 102 (Ronda 5030 D) |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Tvar pouzdra | Oválné |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky Pánské hodinky se stopkami Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské švýcarské hodinky Pánské bateriové hodinky (Quartz) Pánské hodinky s datem Pánské hodinky v akci Pánské stříbrné hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Black Friday Black Friday Les Bémonts Les Bémonts Výprodej hodinek Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Edox Pánské hodinky Edox
EDOX patří k nejrychleji rostoucím švýcarským hodinářským společnostem v cenové hladině od 10.000 do 100.000 Kč. V roce 2024 slaví odivuhodné 140. výročí založení. „Naším cílem je stát se jednou z top 3 švýcarských hodinářských značek této cenové kategorie.“
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
EDOX si buduje trvalé jméno v oblasti sportovní časomíry jako "časomíra mistrů". EDOX je nezávislá švýcarská značka hodinek, která je převážně zaměřená na sportovní modely ve střední a vyšší cenové hladině. Nabízí celou řadu zajímavých modelů zaměřených na klientelu s vyšší kupní silou a citem pro kvalitu.
Hodinky EDOX nesou prestižní Swiss Made logo, důležitou a právně chráněnou známku potvrzující kvalitu luxusních švýcarských hodinek. Od roku 1884 jsou hodinky EDOX ručně sestavovány šikovnými hodináři ve švýcarské Juře, oblasti, která je celosvětově proslulá svým hodinářským uměním.
Více o značce se dozvíte v článku Nová značka v Helveti: Hodinky Edox – časomíra od mistrů hodinářů
Informace o výrobci: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švýcarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: