| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 175 g |
| Vodotěsnost | 300 m |
od 1 538 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
175 g
Vodotěsnost
300 m
Před 50 lety uvedl EDOX na trh legendární model SkyDiver, odolné sportovní hodinky vytvořené speciálně pro elitní armádní skupinu. Během několika posledních let prošla kolekce SkyDiver transformací do podoby kolekce Neptunian – řada extrémně odolných potápěčských hodinek. Nové modely Neptunian posouvají tuto kolekci na zcela novou úroveň.
V srdci modelech Neptunian POP tepe kalibr 80s (Sellita SW200),mechanický strojek s automatickým nátahem, který se může pochlubit velkorysou 68 hodinovou rezervou chodu. To umožňuje uživatelům nechat hodinky na víkend stranou, aniž by bylo nutné v pondělí nastavovat.
Kromě tohoto vylepšení nabízejí tyto nové modely také o něco menší pouzdro (42 mm) při zachování silného, ale pohodlného vzhledu na zápěstí. Pouzdro i náramek hodinek jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 316L v černé PVD úpravě.
Nové modely Neptunian, vyrobené ze stejné DNA jako původní robustní modely Neptunian, mají také otočnou keramickou lunetu odolnou proti poškrábání a 3mm silné safírové sklíčko, které zajistí, že si ciferník zachová svůj původní vzhled po mnoho let.
Vodotěsnost modelu EDOX Neptunian POP až do 300 m/30 ATM je podpořena šroubovací korunkou a Super-LumiNova x1 pokrývající ručičky a indexy, je navržen tak, aby vynikal ve vodě i mimo ni.
V odvážném kroku, který si klade za cíl nově interpretovat klasické potápěčské hodinky optikou moderního městského stylu, se značka Edox spojila s uznávaným francouzským umělcem Jo Di Bonou, aby vytvořila limitovanou edici Pop Neptunian Automatic. Tento výrazný model, omezený na pouhých 100 kusů celosvětově, spojuje tvůrčí energii street artu s technickým dědictvím švýcarského hodinářství.
Když byl Jo Di Bona dotázán na původ své tvorby, vysvětlil: „Začínal jsem s graffiti na začátku 90. let a dnes jsem hrdý na to, že jsem součástí velké rodiny současného urban artu. Pro tuto spolupráci s Edoxem jsem čerpal inspiraci z barokní sochy v Louvru z 18. století s názvem Neptun uklidňující vlny. Fascinuje mě ten kontrast mezi klidem a silou - a právě ten mě inspiroval k vytvoření tohoto díla, které zároveň odráží ducha hodinek stavěných tak, aby vydržely tlaky až do hloubky 300 metrů.“
Na dýnku hodinek je vyobrazen umělcův podpis a číslo limitované edice.
Limitovaná edice 100 Ks.
Recenze a testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Edox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Hmotnost | 175 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Edox Caliber 80 (SW 200) |
| Přesnost chodu v sekundách | ±30 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
68 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 12,3 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Černé |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Směs barev |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
| Funkce | Otočná luneta, Korunka šroubovací |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské švýcarské hodinky Pánské zlaté hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské černé hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské červené hodinky Pánské mechanické hodinky Pánské potápěčské hodinky Pánské modré hodinky Skydiver Pánské hodinky s ocelovým náramkem Skydiver Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské tyrkysové hodinky Pánské zelené hodinky Edox Pánské hodinky Edox
EDOX patří k nejrychleji rostoucím švýcarským hodinářským společnostem v cenové hladině od 10.000 do 100.000 Kč. V roce 2024 slaví odivuhodné 140. výročí založení. „Naším cílem je stát se jednou z top 3 švýcarských hodinářských značek této cenové kategorie.“
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
EDOX si buduje trvalé jméno v oblasti sportovní časomíry jako "časomíra mistrů". EDOX je nezávislá švýcarská značka hodinek, která je převážně zaměřená na sportovní modely ve střední a vyšší cenové hladině. Nabízí celou řadu zajímavých modelů zaměřených na klientelu s vyšší kupní silou a citem pro kvalitu.
Hodinky EDOX nesou prestižní Swiss Made logo, důležitou a právně chráněnou známku potvrzující kvalitu luxusních švýcarských hodinek. Od roku 1884 jsou hodinky EDOX ručně sestavovány šikovnými hodináři ve švýcarské Juře, oblasti, která je celosvětově proslulá svým hodinářským uměním.
Více o značce se dozvíte v článku Nová značka v Helveti: Hodinky Edox – časomíra od mistrů hodinářů
Informace o výrobci: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švýcarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: