Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
89 g
Vodotěsnost
300 m
Hodinky Edox SkyDiver 38 Date Automatic 80131-3BUC-BUICO si své majitele získávají především krásným sportovním vzhledem a precizním zpracováním. Design hodinek odkazuje na klasické modely pro parašutisty z 60. a 70. let a kombinuje to nejlepší ze dvou světů – styl a estetiku přesných pilotních hodinek a bezchybnou funkčnost potápěčských hodinek.
Hodinky EDOX 80131-3BUC-BUICO patřící do modelové řady Skydiver disponují ukazatelem data na klasické pozici 3. hodiny a jednosměrně otočnou ocelovou lunetou s keramickou vložkou.
Detailně propracovaný tmavě modrý ciferník chrání vypouklé safírové sklíčko, jež je odolné vůči jakémukoliv poškrábán. Pouzdro hodinek z ušlechtilé oceli má průměr 38 mm, což splňuje parametry jak pro dámy tak i pro fanoušky menších pouzder. Hodinky drží na ruce díky řemínku z velmi kvalitně zpracované kůže.
Číselník odráží přesné přístroje, které kdysi doprovázely dobrodruhy dobývající zemi, moře nebo vzduch. Získáte také na výběr ze dvou kožených řemínků (modrý a růžový), snadno vyměnitelných přes důmyslně navržený, ale jednoduchý systém pružinových stěžejek, výměnu tak zvladne každý. Ručky a indexy sou potaženy luminiscenční směsí Superluminova, která zaručuje delší svítivost.
Hodinky EDOX 80131-3BUC-BUICO jsou poháněny švýcarským mechanickým strojkem s automatickým nátahem Edox Caliber 80 postavený na Sellita SW200. Osazen je 26 kameny, pracuje na frekvenci 28 800 polokmitů za hodinu a rezerva nátahu činí klasických 38 hodin. Strojek disponuje i funkcí hackingu a možností manuálního nátahu.
Model EDOX 80131-3BUC-BUICO se vyznačuje typickým designem potápěčských hodinek, samozřejmostí je tedy výborná čitelnost, luminiscence a jednosměrně otočná potápěčská luneta v modré barvě. Voděodolnost 300m je podpořena šroubovací korunkou a zaručuje odolnost při jakémkoli styku s vodou, včetně hloubkového potápění.
Hodinky EDOX 80131-3BUC-BUICO jsou schopné zvládnout jakoukoli situaci na zemi, ve vzduchu i na moři a mají skvělou čitelnost i v nejextrémnějších podmínkách.
Na zadním víku hodinek najdete vygravírován symbol švýcarských výsadkářů jakžto odkaz na původní model SkyDiver.
Recenze, testy a články:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Edox |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Hmotnost | 89 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Edox Caliber 80 (SW 200) |
| Přesnost chodu v sekundách | ±30 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Výška pouzdra | 13,7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Modrá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Korunka šroubovací |
Akumulátor ![]() |
Ne |
| Baterie | Ne |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
EDOX patří k nejrychleji rostoucím švýcarským hodinářským společnostem v cenové hladině od 10.000 do 100.000 Kč. V roce 2024 slaví odivuhodné 140. výročí založení. „Naším cílem je stát se jednou z top 3 švýcarských hodinářských značek této cenové kategorie.“
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
EDOX si buduje trvalé jméno v oblasti sportovní časomíry jako "časomíra mistrů". EDOX je nezávislá švýcarská značka hodinek, která je převážně zaměřená na sportovní modely ve střední a vyšší cenové hladině. Nabízí celou řadu zajímavých modelů zaměřených na klientelu s vyšší kupní silou a citem pro kvalitu.
Hodinky EDOX nesou prestižní Swiss Made logo, důležitou a právně chráněnou známku potvrzující kvalitu luxusních švýcarských hodinek. Od roku 1884 jsou hodinky EDOX ručně sestavovány šikovnými hodináři ve švýcarské Juře, oblasti, která je celosvětově proslulá svým hodinářským uměním.
Více o značce se dozvíte v článku Nová značka v Helveti: Hodinky Edox – časomíra od mistrů hodinářů
Informace o výrobci: Montres Edox et Vista SA, La Sagne au Droz 18, 2714 Les Genevez JU, Švýcarsko / info@edox.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: