Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Dámské hodinky Epos Ladies 4314.133.20.56.16 jsou vyvedeny v moderním designu, o který se stará vedle perleťového ciferníku také průhled na strojek na 12. pozici.
Pouzdro modelu Epos Ladies 4314.133.20.56.16 je vyrobeno z ušlechtilé oceli, řemínek je kožený. Perleťový ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Nejen průhledem srkz ciferník, ale také průhledným dýnkem, lze pozorovat chod automatického švýcarského strojku ETA 2824. Vzhledem k vodotěsnosti do 50 metrů se nemusíte bát ani běžného konaktu s vodou, za který můžeme považovat například mytí rukou, či sprchování.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Sellita SW200 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 32 mm |
| Výška pouzdra | 9,4 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá perleť |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Open heart ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 16 mm |
| Barva náramku | Modrá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ne |
| Další funkce | Open Heart |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz