| Pohon | Solární |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 216 g |
| Vodotěsnost | 200 m |
od 323 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Solární
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
216 g
Vodotěsnost
200 m
Chytré sportovní hodinky Festina Chrono Bike jsou úspěšným spojením legendární kolekce Chrono Bike, která je neodmyslitelně spojena s cyklistikou a modelové řady chytrých hodinek Connected. Nový model Festina Chrono Bike Connected kombinuje výkon a styl ve sportovním a robustním designu s chytrými funkcemi. Je stvořen pro ty, kteří hledají spolehlivé, funkční hodinky se sportovním charakterem jak pro každodenní nošení, tak ty nejnáročnější výzvy.
Pouzdro hodinek o průměru 46 mm je vyrobeno z nerezové oceli 316L s černou PVD vrstvou, která mu zajišťuje pevnost a odolnost. Na černém číselníku najdeme ručky a indexové body s luminiscencí Super-LumiNova®. Díky tomu je zajištěna optimální čitelnost za jakýchkoli světelných podmínek. Nechybí ani subčíselníky, funkce stopek, ukazatele data a krokoměru. Vše pak chrání téměř nepoškrabatelné safírové sklíčko.
Uvnitř solárně napájených hodinek pracuje chytrý modul kalibr MBT07.3 který zajišťuje Bluetooth funkce, notifikace, budík, kroky, propojení s aplikací atd s přesností chodu ±20 sec. Hodinky se pyšní vodotěsností 200 m (20 ATM), díky čemuž je nemusíte sundávat ze zápěstí ani při plavání. Model je vybaven ocelovým náramkem o šířce 28 mm s černou PVD vrstvou, který ladí k desingu číselníku.
Model je také často označován jako F20762/3
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Festina |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 216 g |
| Pohon | Solární |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Výška pouzdra | 14 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Barva pouzdra | Černé |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
motýlové |
| Šířka pásku | 28 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Stopky, Budík, Podsvícení, Bluetooth, Krokoměr, Smart funkce |
Akumulátor ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky se stopkami Pánské ocelové hodinky Pánské hodinky s datem Pánské sportovní hodinky Pánské černé hodinky Pánské hodinky s budíkem Pánské solární hodinky Connected D Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Connected D Pánské hodinky Festina Chrono Bike Chrono Bike Pánské hodinky s bluetooth Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem
Kořeny značky Festina sahají do Švýcarska roku 1902, kde tato značka vzniká. Následně se přes několik majitelů dostává pod španělskou nadvládu. Část produkce je ale stále kompletována ve Švýcarsku a nese tak označení Swiss Made.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
S více než stoletou tradicí se Festina stala velmi populárním výrobcem hodinek, jejichž design následuje aktuální módní trendy. V České republice se těší zvláště velké oblibě.
Festina podporuje cyklistiku a závody Giro d’Italia a Tour of Britain (kdysi hlavně Tour de France).
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Festina.
Informace o výrobci: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švýcarsko / info@festina.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: