| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 18 g |
| Vodotěsnost | 30 m |
od 71 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
18 g
Vodotěsnost
30 m
Dámské elegantní hodinky Festina 20769/1 jsou novinkou kolekce Mademoiselle, která je plná jemných tvarů, zajímavých detailů, příjemných módních barev a ženskosti. Jsou dokonalou volbou pro ženy, které chtějí zazářit elegantním a moderním stylem.
V hranatém pouzdře o průměru 17 mm z nerezové oceli je zasazený perleťový číselník, na kterém najdeme decentní logo značky a nenápadné ručky v barvě pouzdra. Vše pak chrání kvalitní minerální sklíčko.
Uvnitř quartz modelu pracuje kvalitní japonský strojek Miyota Serie 5Y s přesností chodu ±20 sec/ měsíc. Hodinky disponují voděodolností 30 m (3 ATM), díky čemuž zvládnou základní kontakt s vodou při mytí rukou, sprchování či dešti. Model je však doplněn černým koženým řemínkem s krokodýlím vzorem o šířce 12 mm, a proto častý kontakt s vodou nedoporučujeme.
Model je často označován jako F20769/1
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Festina |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 18 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 17 mm |
| Výška pouzdra | 6,2 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Perleť |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 12 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Dámské bateriové hodinky (Quartz) Dámské hodinky do 5000 Kč Dámské stříbrné hodinky Dámské černé hodinky Dámské hodinky do 10000 Kč Dámské hodinky novinky Mademoiselle Dámské hodinky Festina Dámské hodinky s koženým řemínkem Dámské hodinky s minerálním sklíčkem Mademoiselle
Kořeny značky Festina sahají do Švýcarska roku 1902, kde tato značka vzniká. Následně se přes několik majitelů dostává pod španělskou nadvládu. Část produkce je ale stále kompletována ve Švýcarsku a nese tak označení Swiss Made.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
S více než stoletou tradicí se Festina stala velmi populárním výrobcem hodinek, jejichž design následuje aktuální módní trendy. V České republice se těší zvláště velké oblibě.
Festina podporuje cyklistiku a závody Giro d’Italia a Tour of Britain (kdysi hlavně Tour de France).
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Festina.
Informace o výrobci: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švýcarsko / info@festina.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: