| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 69 g |
| Vodotěsnost | 100 m |
od 138 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
69 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Festina Swiss Made 20025/6 představují spojení moderní technologie a nadčasového stylu. Pánský model z řady Swiss Made zaujme stříbrným provedením a precizním řemeslným zpracováním, které je pro značku Festina typické. Zkrátka dokonalé hodinky pro náročné gentlemany.
V pouzdře o průměru 41 mm je usazený oranžový číselník, který slouží jako podklad pro elegantní ručky opatřené luminiscencí a indexy. Na číselníku chráněném safírovým sklíčkem se kromě tradičního loga nachází také datumové okénko.
Uvnitř modelu pracuje švýcarský strojek Ronda 705 s přesností chodu ±20 sekund / měsíc. Hodinky jsou vybaveny koženým řemínkem, jež dokonale ladí k pouzdru. Model disponuje voděodolností 100 m (10 ATM), díky čemuž zvládne nejen základní kontakt s vodou při mytí rukou, sprchování či dešti, ale bez obav s nimi můžete i plavat.
Model je také označován jako F20025/6
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Festina |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 69 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 705 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Oranžová |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 21 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské bateriové hodinky (Quartz) Pánské hodinky do 5000 Kč Pánské hodinky s datem Pánské stříbrné hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské hodinky Festina Pánské hodinky s koženým řemínkem Pánské oranžové hodinky Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Swiss Made Festina Swiss Made
Kořeny značky Festina sahají do Švýcarska roku 1902, kde tato značka vzniká. Následně se přes několik majitelů dostává pod španělskou nadvládu. Část produkce je ale stále kompletována ve Švýcarsku a nese tak označení Swiss Made.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
S více než stoletou tradicí se Festina stala velmi populárním výrobcem hodinek, jejichž design následuje aktuální módní trendy. V České republice se těší zvláště velké oblibě.
Festina podporuje cyklistiku a závody Giro d’Italia a Tour of Britain (kdysi hlavně Tour de France).
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Festina.
Informace o výrobci: Festina Candino Watch AG, Bubenberg-Strasse 7, 2502 Biel, Švýcarsko / info@festina.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: