Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Průhledné pouzdro na zadní straně Viewmatic představuje dokonalou příležitost vidět současné hodinářství a kvalitní řemeslnou práci v harmonii. Naštěstí je přední strana těchto hodinek stejně podmanivá jako zadní.
Pánské hodinky Hamilton Jazzmaster Viewmatic Auto H42725551 spadají do řady Jazzmaster a díky svému elegantnímu designu jsou vhodné pro speciální příležitost do společnosti, ale klidně i pro každodenní nošení.
Pouzdro hodinek Hamilton H42725551 je vyrobeno z ušlechtilé oceli a na ruce drží díky kvalitně ušitému koženému řemínku hnědé barvy s motýlovou sponou. Uvnitř pouzdra spolehlivě pracuje švýcarský mechanický strojek H-10 (postavený na ETA C07.611 postavený na ETA 2824-2) s automatickým nátahem. Ten pracuje na frekvenci 21600 polokmitů za hodinu a disponuje 25 kameny a především prodlouženou rezervou chodu 80 hodin. Činnost strojku lze pozorovat průhledným dýnkem.
Elegantní a zároveň přehledný světle stříbrný číselník je chráněn safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Antireflexní vrstva zaručuje skvělou čitelnost i na ostrém slunci.
Voděodolnost tohoto modelu je 50m (5 ATM), zvládnou tedy základní kontakt s vodou, jako déšť, či sprcha.
Originální kožený řemínek na tento model nese označení H6003271081.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Hamilton |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | H-10 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
80 hodin |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Výška pouzdra | 11,6 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Průhledné dýnko |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Značka Hamilton byla založena v Lancasteru v Pensylvánii, původně pro výrobu pouze kapesních hodinek. Díky přesnosti hodinek Hamilton byl vyřešen problém častých nehod v začátcích železniční dopravy na území Spojených států. Byla to vynikající kvalita a přesnost prvních kapesních hodinek Hamilton, stejně jako schopnost inovovat a rychle jednat při zachování vysokých standardů, co poprvé upoutalo pozornost americké armády již v roce 1914. Jako oficiální dodavatel pro americké ozbrojené síly během první světové války vybavil Hamilton stovky vojáků spolehlivými hodinkami. To vedlo k přesunu výroby od kapesních hodinek k pohodlnějším náramkovým hodinkám, což je změna, která tu zůstala.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Průkopnické, praktické a přesné: Značka Hamilton využívá jedinečnou kombinaci švýcarské preciznosti a amerického ducha k vytvoření osobitých, všestranných hodinek pro milovníky dbající na styl. Hamilton má dlouhou historii a dosáhl četných milníků, z nichž všechny přispěly k tomu, že se Hamilton stal silnou a mezinárodně uznávanou hodinářskou značkou, kterou dnes je.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Hamilton.
Další zajímavosti o značce si přečtěte v článku: Vítáme v Helveti další legendu: Je tu značka Hamilton
Informace o výrobci: Hamilton International Ltd, Länggasse 85, Biel, Švýcarsko / info@hamiltonwatch.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: