| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 300 m |
od 1 192 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
300 m
Hodinky Hamilton Khaki Navy Scuba Automatic GMT 43mm H82555330, navržené pro moderní námořníky a mořské vlky, jsou dokonalými cestovními hodinkami díky přesnému měření času v několika časových pásmech.
Ocelové pouzdro s gumovým řemínkem, černý číselník zdobí indexy se Super-LumiNova® luminescencí, zatímco červená ručička označuje funkci GMT a usnadňuje nepřehlédnutelné odečtení druhého časového pásma. Díky vodotěsnosti 30 barů, šroubovací korunce a rezervě chodu až 80 hodin se s modelem Hamilton H82555330 s jistotou a stylem ponoříte do nových obzorů. Objevte naši kolekci Hamilton Khaki Navy, stvořenou pro podvodní dobrodružství.
Hodinky pohání mechanický strojek H-14 s automatickým nátahem. Ten pracuje na frekvenci 21600 polokmitů za hodinu, disponuje 25 kameny a především prodlouženou rezervou chodu 80 hodin. Strojek má také funkci "hacking" (zastavení sekundové ručky při nařízení) a možnost manuálního nátahu korunkou. Z funkcí nabízí hodinky také druhý čas - GMT.
Na ocelové pouzdro navazuje kvalitně zpracovaný gumový řemínek černé barvy s klasickou trnovou sponou.
Černý číselník je chráněn safírovým sklíčkem. Safírové sklíčko je u hodinek velkou výhodou, jelikož jej není téměř možné poškrábat. Antireflexní vrstva zaručuje skvělou čitelnost i na ostrém slunci.
Vlásek setrvačky tohoto strojku je vyroben ze slitiny Nivachron, která je odolnější vůči magnetickému poli a teplotním změnám a má vliv na lepší přesnost hodinek.
Ručky a indexy sou potaženy luminiscenční směsí Superluminova, která zaručuje delší svítivost a lepší čitelnost i za horších světelných podmínek.
Průměr pouzdra 43 mm řadí model mezi větší pánské hodinky. Vodotěsnost hodinek je 300 m (30 ATM), jsou tedy určeny i pro hloubkové potápění. Voděodolnost je podpořena šroubovací korunkou.
Originální gumový řemínek na tento model nese označení H6008251001.
Recenze, testy a články:
Hodinky pod mikroskopem:
Podcast TikTalk:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Hamilton |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 300 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | H-14 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
80 hodin |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 13,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Pryž |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Korunka šroubovací, Duální čas / GMT |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy SuperLuminova |
| Další funkce | Druhý čas - GMT |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské švýcarské hodinky Pánské hodinky s datem Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské černé hodinky Scuba Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské mechanické hodinky Pánské potápěčské hodinky Khaki Navy Khaki Navy Pánské hodinky s GMT (druhý čas) Pánské hodinky Hamilton Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Hamilton
Značka Hamilton byla založena v Lancasteru v Pensylvánii, původně pro výrobu pouze kapesních hodinek. Díky přesnosti hodinek Hamilton byl vyřešen problém častých nehod v začátcích železniční dopravy na území Spojených států. Byla to vynikající kvalita a přesnost prvních kapesních hodinek Hamilton, stejně jako schopnost inovovat a rychle jednat při zachování vysokých standardů, co poprvé upoutalo pozornost americké armády již v roce 1914. Jako oficiální dodavatel pro americké ozbrojené síly během první světové války vybavil Hamilton stovky vojáků spolehlivými hodinkami. To vedlo k přesunu výroby od kapesních hodinek k pohodlnějším náramkovým hodinkám, což je změna, která tu zůstala.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Průkopnické, praktické a přesné: Značka Hamilton využívá jedinečnou kombinaci švýcarské preciznosti a amerického ducha k vytvoření osobitých, všestranných hodinek pro milovníky dbající na styl. Hamilton má dlouhou historii a dosáhl četných milníků, z nichž všechny přispěly k tomu, že se Hamilton stal silnou a mezinárodně uznávanou hodinářskou značkou, kterou dnes je.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Hamilton.
Další zajímavosti o značce si přečtěte v článku: Vítáme v Helveti další legendu: Je tu značka Hamilton
Informace o výrobci: Hamilton International Ltd, Länggasse 85, Biel, Švýcarsko / info@hamiltonwatch.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: