Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
75 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Iron Annie 5156-2 patří do řady Flight Control a na první pohled zaujmou typickým leteckým designem. Díky skvělé přehlednosti jsou ideální pro každodenní nošení.
Hodinky Iron Annie Flight Control 5156-2 mají ocelové pouzdro s výraznou cibulovitou korunkou, typickou pro letecké hodinky. V jeho nitru tepe mechanický strojek Eta 2824-2/ Sellita SW200 s automatickým nátahem, možností nátahu korunkou a funkcí hackingu - zastavení vteřinové ručky při nařizování času. Nechybí ani ukazatel data na pozici 6. hodiny. Číselník ve stylu vojenských navigátorských pilotních hodinek B-Uhr upoutá svou přehledností, tolik typickou pro letecké hodinky. Praktičnost modelu je zvýšena výraznou luminiscencí, díky které není problém odečíst čas i za tmy, či šera. Díky voděodolnosti 50 m se nemusíte bát kontaktu s vodou, při mytí rukou, dešti, či ojedinělé sprše.
Číselník hodinek Iron Annie 5156-2 chrání safírové sklíčko, hodinky jsou dodávány na stylovém koženém řemínku. Průměr pouzdra je 42 mm, jedná se tedy o středně velké hodinky.
Recenze a články:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Iron Annie |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 75 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | ETA 2824-2 / Sellita SW 200 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15s / den |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a číslice |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Michaela Hofmanová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Značka Iron Annie je vzpomínkou na letoun JU52 s registrací D-AQUI, známý letoun, který jeden Američan láskyplně přejmenoval na „Iron Annie“. Stejně jako jejich legendární vzor jsou všechny hodinky Iron Annie symbolem robustnosti, spolehlivosti, technických inovací, vysoké kvality a výrazného designu.
Modely zaujmou sofistikovaným, osobitým designem při vynikajícím poměru ceny a výkonu a vysoké kvalitě výrobků. Všechny hodinky této značky jsou vyráběny vysoce kvalifikovanými hodináři v Německu.
“”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: