Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Plastové s ochranou SICRALAN (na dotaz možnost objednání varianty se safírovým sklíčkem)
Hmotnost
55 g
Vodotěsnost
30 m
Německé hodinky Junghans Meister Kalender 027/4200.00 z řady Meister nesou odkaz z první poloviny 20. století, jelikož mezi 30. a 60. lety minulého století byly v podobném stylu vyráběny hodinky navrhnuté tehdejším návrhářem Antonem Zieglerem. V současné chvíli se hodinky do nabídky vrací vylepšené o moderní technologie!
Hodinky Junghans Meister Kalender 027/4200.00 jsou osazeny strojkem J800.3 s automatickým pohonem, jenž vychází ze švýcarské varianty ETA 2824 s modulem Dubois Depraz 9310. Výrobce jej do hodinek vkládá v úpravě Elaboré se zvýšenou ochranou proti nárazům (Incabloc), vyladěnou maximální denní odchylkou na +/- 14 sekund, či logem Junghans na rotoru. Rezerva chodu činí až 38 hodin. Z hodinářských funkcí strojek nabízí ukazatel data a měsíční fáze, jenž je vyobrazen v subciferníku u 6. hodiny. V jeho horní části poté nalezneme ukazatel dne v týdnu a aktuálního kalendářního měsíce. Obě varianty lze nastavit na anglický, případně německý jazyk.
Ciferník, jenž působí díky decentně zpracováným ručičkám elegantním dojmem, je chráněn konvexním plastovým sklíčkem se speciální ochranou Sicralan. Ta poskytuje zvýšenou ochranu skla proti poškrábání, UV záření a zároveň zajišťuje jeho větší lesk. Voděodolnost činí 30 metrů (3 ATM) - snesou tedy drobný kontakt s vodou, který můžeme přirovnat např. k mytí rukou.
Tato verze má zobrazení kalendáře v němčině, pro zobrazení kalendáře v angličtině objednávejte referenci 027/4200.01.
Za příplatek lze dodat verzi se safírovým sklíčkem.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Junghans |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 55 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | J800.3 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±14 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40,4 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Plastové s ochranou SICRALAN (na dotaz možnost objednání varianty se safírovým sklíčkem) |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 21 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
| Další funkce | Měsíční fáze, ukazatel kalendářního měsíce |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Bareš
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Junghans - německá tradice od roku 1861. Hodinky Junghans pocházejí z německého Schrambergu a patří k nejúspěšnějším německým značkám. Známé jsou řady Junghans Meister a Max Bill od stejnojmeného designéra, který vtiskl značce Bauhaus design. Technologické patenty pak drží řada Performance.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Junghans.
Informace o výrobci: Uhrenfabrik Junghans GmbH & Co.KG, Geißhaldenstrasse 49, 78713 Schramberg, Německo / info@junghans.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: