Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
105 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Junkers 6628-2 patří do modelové řady JU52 D-AQUI, která je inspirovaná strukturou vlnitých plechů, které tvořily pláště legendárních letounů Junkers...
Na ciferníku, který nabízí klasický letecký design a osobitý vzhled, najdeme kromě stopek také ukazatel data. Sklíčko je safírové, majitel se tedy nemusí bát jakéhokoli poškrábání. Pouzdro z ušlechtilé oceli v sobě skrývá švýcarský mechanický strojek ETA Valjoux 7753, který disponuje automatickým nátahem. Jeho činnost lze pozorovat díky průhlednému dýnku. Voděodolnost hodinek Junkers 6628-2 je 50m, bez problému tedy zvládnou déšť, či sprchu.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 105 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | ETA Valjoux 7753 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
44 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 16 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
Luminiscence ![]() |
Ne |
| Další funkce | 27 kamenů, 28800 polokmitů/hod. |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz