Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
49 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Junkers 6645-4 z modelové řady JU52 D-AQUI nabízí jedinečný, přehledně zpracovaný ciferník. Ocení jej především milovnice společenských hodinek.
Osazeny jsou bateriovým švýcarským strojkem Ronda 6203.B, který nabízí funkci ukazatele velkého data a druhého času v subciferníku na pozici 6, model je tedy vhodný pro dámy, které mají v oblibě cestování. Nádherně přehledný ciferník je vyzdoben dvanácti Swarovski krystaly. Voděodolnost je 50m, minerální sklíčko je vsazeno do ocelového pouzdra. Hodinky Junkers 6645-4 jsou dodávány s elegantním koženým řemínkem, který vhodně ladí s designem ciferníku. Díky svému průměru pouzdra 36mm potěší všechna dámské zápěstí.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Dámské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 49 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 6203.B |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 36 mm |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Béžová |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
| Další funkce | Swarovski krystal 12 kusů |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz