Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hesalit (plast)
Hmotnost
39 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Junkers Bauhaus 100 Jahre Bauhaus 38mm 907.01.03 z modelové řady Bauhaus nabízí jedinečný, přehledně zpracovaný číselník. Ocení jej především milovníci společenských hodinek a minimalistického designu, kterým je styl Bauhaus typický.
Hodinky Junkers 907.01.03 mají pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou, v němž pracuje japonský bateriový strojek Miyota 2035. Na číselníku, zpracovaném ve stylu Bauhaus, najdeme minimalistické ručky, které hodinkám nijak neubírají na skvělé čitelnosti. Hodinky jsou dodávány s elegantním koženým řemínkem, který vhodně ladí s designem číselníku.
Sklíčko hodinek Junkers 907.01.03 je vyrobeno z tvrzeného plastu, tzv. Hesalitu. Voděodolnost tohoto modelu je 50m (5 ATM), zvládne tedy kontakt s vodou jako je déšť, či sprcha. Díky svému průměru pouzdra 38 mm potěší hlavně pány, hledající rozměrově menší hodinky, nebo naopak i dámy, které touží po větších hodinkách. Rozměr Lug to Lug ("výška" hodinek včetně nožek) je 40 mm.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Junkers |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 39 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota 2035 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Výška pouzdra | 10,1 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Hesalit (plast) |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
Otočná luneta ![]() |
Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Německá značka Junkers je přímo spjatá s fascinující historií letectví a značkou legendárních letadel Junkers. A to nejen svým názvem, ale především převzetím rodinných tradic a filosofie původní letecké značky. Nejzajímavější modely hodinek Junkers vycházejí z původních vzorů ciferníků určených pro piloty a navigátory – Baumuster A a Baumuster B. Další modelové řady, které vám představíme, pojí tematika legendárních letadel a čistých linií bauhausovského designu. Nechybí samozřejmě velmi precizní provedení, kvalitní švýcarské a japonské strojky a také dámské modely.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Logo leteckých hodinek Junkers nese bájného Ikara - létajícího člověka. Samotné názvy modelových řad odkazují na slavná letadla. Například Junkers JU 52, Junkers G38 a podobně. Za velmi povedenou máme řadu Junkers Bauhaus. Tato značka používá širokou škálu strojků (od japonských Seiko či Citizen/Miyota až po ETA Valjoux 7750), proto si v její nabídce vybere každý.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Junkers. Více o značce se dočtete v článku na blogu.
Značka Junkers: nejpilotkovatější pilotky a čisté linie z Bauhausu
Informace o výrobci: Junkers Uhren GmbH, Landwehrstraße 61, 80336 Mnichov, Německo / uhren@junkers.de
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: